Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tenyleg nincs...

Szerintetek tenyleg nincs okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

29 hetes terhes vagyok es ugy erzem,hogy valami nincs rendben.

Kb. 1 hete szinte folyamatosan faj a gyomrom,olyan,mintha egy nagy ko nyomna.A derekam is annyira faj,hogy neha szo szerint arra ebredek,hogy sirok a fajdalomtol (ez mondjuk lehet a plusz sulytol is).Rendszeresen barna folyasom van,nem nagy mennyisegu,de van.Faj a holyagom,olyan mintha kessel szurkaalnak

Elmentem orvoshoz,szerinte semmi bajom.Kulfoldon elek,es azt tapasztaltam,hogy itt az orvosok sokkal hanyagabbak ,mint otthon es szerintem a tudasuk sincs olyan szinten.Laborba nem kuldott,csak siman megvizsgalt es mosolyogva kozolte,hogy minden rendben.Mikor kerdeztem,hogy akkor miert van folyasom,mondta,hogy nem tudja,de nincs semmi bajom...

Szerintetek megnyugodhatok?Tenyleg normalisak ezek a tunetek?

Elso terhesseg,nincs semmi tapasztalatom es nem tudom ,hogy mi az ami normalis es mi az,ami nem.


2013. aug. 29. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Te megtettél mindent. Barnás folyás előfordulhat terhesség alatt is, de ha a méhedből jönne, azt tuti látná az orvos is :-) Általában a hüvely fala nem bírja a nyomást és az vérezget kicsit. Nálam is előfordult már. A hólyagom is sokszor fáj, mert a pici párnaként szereti használni. Ha esetleg húgyuti fertőzésre gyanakodnál és azért akarsz labort, akkor nyugodj meg! Nekem többször volt fertőzésem, érintette a hólyagot és a vesét is, de az annyira fájt, hogy csak feküdni tudtam és szedni a szemicilint. Szóval összefoglalca, szerintem semmi gond nincs :-) Jah és itthon tényleg eltúlozzák kicsit az orvosok a dolgokat, főleg, hogy sok, általában felesleges vizsgálatnak is kiteszik a kismamát. Tisztelet a kivételnek!
2013. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah és a derekam is nagyon fájt a 15. héttől. A gyomrod lehet az idegességtől fáj.:-) nyugiiii!
2013. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnek a tüneteid fertőzéstől, bár ne legyen igazam. Ezt leggyorsabbab egy vérkép mutathatja ki. Nekem is volt barnázásom folyással a 24. héten, hüvelytenyésztés negatív volt, babával is minden rendben, nem tudták megmondani, honnan jött a barnázás. A vérképemben a CRP emelkedett volt, erre kaptam antibio-t, aminek először nem örültem, de beszedtem. Mire lejárt, minden tünetem elmúlt, úgyhogy a fertőzés okozta a tüneteket.
2013. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megkérdezhetem,hogy hol élsz?
2013. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Franciaorszagban elek.Eddig akarhany orvosnal voltam itt,egyik sem vizsgalt meg normalisan.Pl. ha elmentem orvoshoz,hogy faj a torkom,lazas vagyok stb. nem nezte meg a torkomat,vagy hallgatta meg a tudomet,mint otthon,hanem a tuneteket meghallgatta es felirt valami gyogyszert.Eddig minden orvosnal ezt tapasztaltam,hogy csak meghallgatjak a tuneteket,es az alapjan irnak gyogyszert,de nem vizsgalnak meg.A nogyogyasz volt egyedul kivetel...Na mindegy,nem biztos,hogy minden orvos ilyen itt,lehet,hogy csak nekem volt pechem eddig...Mindenesetre remelem,hogy tenyleg nincs semmi baj es csak tulzottan aggodom...:-)

Koszonok minden valaszt.

2013. aug. 29. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Hu akkor nem tudok segíteni, én Angliában élek. Itt a háziorvos olyan mint nálatok, de ha bemegyek a kórházba, hogy úgy érzem nem stimmel valami, akkor rendesen megvizsgálnak. Az a tapasztalatom, hogy néha sajnos kicsit füllenteni kell, pl hogy nem érzem mozogni stb.
2013. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonok minden valaszt.
2013. aug. 29. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt mondjak, a gyomorfajas tipikus tunet, vagy a sok sav miatt, vagy ugye a mehunk no es nyomodnak ott belul a szervek.

A derekam nekem is szokott fajni, de nekem van kis gerinc servem, neked nincs veletlenul? Es a megnott suly nyomja pluszban.

Legkozelebb, ha visszamesz, szerintem kerj egy vervetekt, azt csak kiirja mar.

2013. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,lehet visszamegyek es kerek beutalot vervetelre.
2013. aug. 29. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!