Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen gyakran voltatok...

Ti milyen gyakran voltatok együtt abban a hónapban amikor összejött a baba? és hanyadik ciklusnapotokon jött össze?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy általában mennyi együttlét az ideális és kinek mikor jött a babóca:)

Köszönöm a válaszokat



2013. aug. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk eléggé zajlott az a hónap, amikor a lánykánk fogant, így gyakorlatilag csak azokon a napokon voltunk együtt, amikor peteérésem volt, és akkor is azon röhögtünk, hogy most a hátunk közepére nem kívánjuk a szexet, olyan fáradtak voltunk, úgyhogy csakis szaporodási célból :)))

De így legalább első hónapban összejött :)

2013. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi eleg gyakran eggyutt voltunk. Alapbol maximum 3 napot birunk ki :)

Fel evig probalkoztunk. A decemberi honapban 42 napra tolodott ki a ciklusom. ( bar sohannem volt rendszeres a mensim ennyire nem szokott eltolodni. ) Jan.3.-an jott meg utoljara. Igy hat januar 24ig vezettem a homet. A gorbebol ugy tunt nem volt peteeresem. Teljesen kibuktam. "Feladtam ." Februar 17.en pedig meg mindig nem volt sehol a kovetkezo mensim igy hat teszteltem es bar biztos voltam benne, hogy negativ lesz a tesztem... nagy meglepetesunkre pozitiv lett. Azota en vagyok anlegboldogabb no a vilagon. :)

34 hkm

2013. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lányunkkal: majdnem minden nap, akár többször is.

Most: 1x valamikor, meg az esedékes menzesz előtt 1 nappal.

2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sziasztok! mi ugy volt hogy egy műtét miatt szünetelünk most és azt is mondta az orvos hogy valószínű spontán nem is leszek terhes így védekeztünk óvszerrel kivéve 3 alkalommal 1 a ciklus 5. napján 2. a ciklus 14. napján harmadik pedig nem tudom mikor volt és terhes lettem :) 6+4 hetes vagyok :)
2013. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
abban a hónapban kétszer voltunk együtt, egymás után. Elsőre sikerült. Külföldön dolgozik :/
2013. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk elég zavaros, febr. 22.én volt meg utoljára, márc. 6.án repült a férjem külföldre. 3 naponta voltunk együtt. a ciklus 13. napján voltunk utoljára együtt, de akkor a peteérésem nem a 14. napra esett, hanem 16.-17. nap. le is mondtam a babáról, és a 22. napon nagyon rosszul ébredtem, csináltam egy tesztet és pozitív lett. Nem is hittem el, mint kiderült, 2x volt peteérésem, és az UH-n két petezsák látszott a monitoron. kb 1 hét volt köztük. de csak a nagyobb maradt meg.
2013. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pont 2hétig az ágyat nyomtam betegen,lázasan.

Tudtuk mikor van a peteérés és adtunk neki eyg esélyt olyan állapotban.Szóval 1ből elsőre összejött :) Nem hittem volna.

31hkm

2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, párom külföldön dolgozik, júniusban több, mint két hónap után találkoztunk. Gondolhatod :-D Együtt voltunk éjjel nappal, és első hónapban terhes lettem. 11 hetes vagyok :-D
2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek! :)))


Mi egyenlőre most a 7. ciklusnapon voltunk együtt és szerintem megpróbálom még, hogy a 15. ciklusnapon is együtt legyünk. Remélem sikerülhet...

2013. aug. 29. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!