Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hete volt egy nem akart...

Két hete volt egy nem akart abortuszom. Férjemmel már nem bírtuk tovább és tegnap nagyon óvatosan szeretkeztünk! Ma mikor elmentem pisilni kitöröltem és egy halvány rózsaszín folt volt ott mi lehet ez?

Figyelt kérdés
előtte sem sem pedig azóta nem volt ilyen!nem ment belém csak vigyáztunk remélem nem lehetek ilyen hamar ujra terhes!!!vérzésem már vagy 4 napja nincs,és nem fájt egyáltalán!!tudom hogy nem szabadott volna de már nem bírtuk!
2008. júl. 1. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Milyen az a "nem akart abortuszom"????????
2008. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pl.: vetélés és azt követő gyógy kaparás.
2008. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
olyan hogy 6 hetesen elhalt a babó és ki kellett kaparni.csak nem akartam így leírni
2008. júl. 1. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy valamilyen okból kifolyólag /egészségügyi probléma miatt/ elkellett a babát vetetni.
2008. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól gondoltam.
2008. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy picit bevéreztél. Nem hiszem hogy komoly a baj de ha van más probléma is akkor menny vissza a nődokihoz.Gondolom majd kell menni kontrolra is .
2008. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajod nincs. egy nap alatt nem lehetsz terhes mert a beágyzódás egy hét kb.

az azéert volt mert benned seb van és most megsértett egy kicsit. ne izgulj ezen de tényleg vigyázzatok hogy 3 hónpig ne ess teherbe nehogy valami bajod legyen vagy a köv baba leváljon.

meg az sem jó ha mindig felszakad a seb.

2008. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem akarok még terheslenni,meg tudom hogy nem is szabad csak meg ilyedtem 1kicsit,hál istennek semmi bajom sincs
2008. júl. 1. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:

nem kell ijedezni..egy kaparással jól felbolygatnak mindent és sérthetik a szöveteket is, ami begyógyul persze, de nyomás hatására felzavarhatod, tehát ez miatt vérzett, ha esetleg nem állt volna el akkor kellet volna aggódni.

Terhes nem lennél az tuti abortusz után két héttel nem valószínő peteérés,illetve a beágyazódásnál lenne gond, hiszen gyakorlatilag kiszedték a nyálkahártyádat.

Sajnálom ami a babáddal történt, érdemes most 3 mensit megvárni.

Ha szépen akartad volna kifejezni írhattad volna, hogy missed abort miatt volt egy művi befejezés,de nem kell mindent szépen írni inkább egyertelműen.

2008. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem hat hete volt abórtuszom ,peteérésem pedig két hete,tehát a műtét után négy héttel.Biztos hogy nem lettél terhes.
2008. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!