Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudom kiszámolni a...

Hogy tudom kiszámolni a gyerek aktuális hosszát? Melyik adatokat kell összeadni az ultrahangon készültökkel?

Figyelt kérdés
Mit jelentenek az ultrahang leleten a BPD, HC, AC, AD, FL, ... méretek? Ha valamelyikeket összeadom, megkapom a hozzávetőleges hosszát a babának?
2013. aug. 30. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ki lehet próbálni, de szerintem nem tudod kiszámolni :)

Majd nem sokára úgy is megtudod

Boldog babavárást :)

2013. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Igaz, ezaz oldal spanyol, de tök jól működik. Ha a Calcola lunghezza fetale opcióra nyomsz, a combcsont (FL) hossza alapján kiszámolja neked a hosszát.(becslés) Ha a mellette levő Calcola Peso Fetale opciót választod, akkor a súlyát becsüli meg a fejkörfogat (HC), a fejátmérő (BPD) és a pocakkörfogat (AC) alapján. Nekem egész jól működik. A súlybecslés kicsit magasabb értéket mutat az itteni ultrahang becslésénél, de ez csak BECSLÉS! :-)

2013. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!