Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismamának fáj éjjelent...

Minden kismamának fáj éjjelente a hüvely csontja?

Figyelt kérdés

Nekem minden éjjel amikor felkelek el van zsibbadva az egyik oldalam , gyakran járok pisilni 2 óránként amikor megyek ki wc-re alig bírok menni annyira feszítő szúró fájó érzést érzek, mintha egész éjjel szét feszítették volna a két lábam két fele és a csontom ki ugrott volna a helyéről.

Amikor reggel felkelek és már nem fekszek 15 perc és elmúlik nappal semmi bajom.

Maximum annyi hogy ha kicsit ledőlök az ágyra megpihentetni a hasamat akkor érzek olyan feszítő érzést hogy mintha kakilnom kéne de elfordulok más irányba és elmúlik.

Nem fáj semmim. Nem folyik a magzatvíz, 34 hétben 3 napban járok.



2013. aug. 30. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a csontod igazodik lassan a szüléshez, én is érzek ilyet elég sokszor.

34+2hkm

2013. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fáj, sőt néha reccsen is egyet, mikor kelek ki az ágyból, nagyon fájdalmas.Állva, sétálva, ülve nekem sem fáj, csak ha fekvésből helyezkedek és ha szállok be az autóba és fel kell emelnem hozzá a lábam. 38+1 hkm
2013. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én 35+6 hetes vagyok, de ilyesmit még nem éreztem amúgy ne nevessetek ki, de én nem nagyon tudom melyik az a hüvely csont ilyet még nem hallottam.

Boldog babavárást.

2013. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy huvelycsont.....
2013. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam hüvely csontnak mert nem tudom kifejezni magam de arra a részre gondolok a hasam aljánnál a hüvely homlok környékén két oldalt.

Nekem második babám lesz , az elsőnél hasonló érzést sem éreztem, szülésnél sem éreztem a kakilási ingert csak nyomási ingereim voltak és végül császármetszés lett belőle mert nem tágult a csontom.

Amikor kivették belőlem kis csúcsfej volt és látszódott hogy tényleg hol szorult be a kis fejecskéje.

Lehetséges hogy most simán is meg fogok tudni szülni?

2013. aug. 30. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van ilyen minden reggel így kelek nagyon rossz nekem még a farcsontom szokott nagyon fájni! 29hkm :)

Azért már várom hogy el jöjjön az idő néha már kicsit fárasztó a terhesség de olykor meg olyan jó :) Első babám lesz :)

2013. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én olyat szoktam érezni nap közben azon kívül hogy nagyon sokat mozog odabenn, hogy amikor sokat gyalogolok ő lentebb csúszik egész le a hasamaljáig és feszít és olyankor lassan tudok csak menni mert úgy érzem mintha minden egyes lépésnél lentebb és lentebb akarna menni a fejével és ütközik a feje.

Az előző babámmal 40 héten volt ekkora a hasam mint most a 34 . hétebn.

2013. aug. 30. 12:08
 8/9 anonim ***** válasza:
igen ilyet én is érzek sőt nekem olyan is szokott még lenni mintha a körmét mikor mozog végig húzná oda bent nagyon rossz érzés és fáj is! Meg értem miről beszélsz bár nekem első baba lesz!
2013. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szeméremcsontnak hívják
2013. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!