Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forever aloe vera termékeket...

Forever aloe vera termékeket használhatok (nem belsőleg)?

Figyelt kérdés

Foggéljét,testápolóját,szappanját?

Csak olvastam hogy belsőleg pl. a gél nem igazán ajánlott terhesség alatt,de külsőleg használhatom amik vannak?


2013. aug. 30. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Külsőleg gondolom annyira árt minden egyéb kencefice, amit magunkra kenünk.
2013. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JnéHN ***** válasza:
AZ egyik legjobb termékcsalád, bátran használhatod. Én is használtam, sőt használom ma is.
2013. aug. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a First-jét használom a császáros sebemre, és szuper jó! 4 hete szültem és szinte nem is látszik. Nyugodtan használd Te is az aloét. :)
2013. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 16 hetes vagyok :)
2013. aug. 31. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!A Forever termékeit nyugodtan használhatod nem csak külsőleg, hanem belsőleg is.Sőt most, hogy áldott állapotban vagy különösen szükséges is lenne a szervezetednek és a babának is a fejlődésének megfelelően pár fogyasztása.
2013. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Evele123 válasza:

Szia kérdező!


Azt tudom ajánlani, amit a volt kollégám felesége is fogyasztott, nem volt jó a vérképe a terhesség alatt. A Lite por (alapjában véve a testépítőknek ajánlják, mert a vitaminok, ásványi anyagok és aminosavak mellett szálkásító hatása is van, ha evés után fogyasztod pl. tejjel összekeverve, akkor testtömeg-növelő hatással bír) és a halolaj kapszula (tisztítja az anyuka ereit és javítja a vérkeringést, a vérellátást az anyuka és a baba számára is :-)


Ha nem vagy eléggé biztos benne, keress fel egy FLP-s orvosszakértőt, az FLP újságba is mindig belerakják a telefonszámukat(most nincs nálam kéznél).


Üdv. Evele 2cc

2013. szept. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!