Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használhatok...

Terhesség alatt használhatok First Aloe Veras terméket hüvely égésre?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Aloe First elsosorban egesi serulesekre jo. Bocsi, de neked a huvelyed megegett? Vagy csak egeto erzesed van? Mert ha egeto erzesed van, akkor az lehet fertozes is, amit jobb, ha a nogyogyiddal kezeltetsz. Felre ne erts, en is nagy hive vagyok az Aloe First-nek, de nem hinnem, hogy ebben az esetben azt kellene hasznalnod.
2008. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem megégett, csak ég! És azt hallottam, hogy az aloe vera jó mindenre!

Amúgy már voltam dokinál, kaptam 2 féle kezelést is, de sajna nem nagyon használt! Totál nem múlt el az égető érzés, még mindig van néha!

Köszi

2008. szept. 26. 09:22
 3/4 anonim válasza:
Szia! Korábban, még a terhességem előtt volt hasonló problémám. Én néhány napig esténként rendszeresen befújtam a kényes területet, nekem használt. Szerintem a terhesség alatt sem árthat. Tul.képpen csak felületi kezelést végzel.
2008. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo vagyok. Es a doki elkuldte tenyesztesre a mintat, amit levett toled? Mert lehet, hogy nem olyan gomba vagy baci tamadott meg, amit csak ugy ki lehet kezelni. Az Aloe valoban csak feluleti kezelest biztosit, de ettol meg a baci vagy a gomba ottmarad, ami kesobb veszelyes is lehet. Az a bibi, hogy a terhesseg alatt sokkal fogekonyabb az ember olyan fertozesekre, amit alap esetben siman kived a szervezeted.
2008. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!