Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok...

30 hetes kismama vagyok állandóan az ájulás szélén. A dokim azt mondta, hogy ez ilyenkor már természetes. Kismamik ti is voltatok így? Jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
A legegyszerűbb házimunka, már egy szendvics elkészítése alatt is kétszer kell leülnöm, elnehezül a vállam, folyik a homlokomon a víz, szédelgek.
2013. szept. 2. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem normális, valami nincs rendben. Vagy a vérnyomásod, vagy a cukor szinted esik le. Nézesd meg magad mással is.
2013. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én sem voltam ilyen rosszul, még a 40. héten sem.
2013. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A vérnyomásomra gyógyszert szedek, mert magas. Naponta többször is mérem, szerencsére kiegyensúlyozott, 140 alatti. Amikor rosszul vagyok mindig megmérem, normális értéket mutat. Felhívtam a dokimat és holnap megyek vérvételre. Vashiányos vérszegénységre gondol. Remélem kiderül. A nagylányommal nem voltak ilyen gondjaim.
2013. szept. 2. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
én is szédültem de nem ennyire,én vérszegény vagyok és leesett a cukrom. 25 hetes kismama
2013. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, ilyen panaszaim nincsenek, de tény, hogy irtózatosan el tudok féradni. Sétálok egy 10 percet a kiskutyáimmal, vagy elszaladok a boltba, vagy a mosógépből kiveszem a ruhákat és kiterítem, vagy kiporszivózok és máris úgy érzem, hogy annyira elfáradtam, mintha maratont futottam volna. Az én vérnyomásom rendben van és a cukrom is, mégis olyan gyorsan kimerülök, hogy az észvesztő.
2013. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is most a 28. héttől érzem, hogy ülve el tudok aludni. Nem vagyok munka közben fáradt, de a hétvégén egy 2-2,5 órás bevásárlás után ülve elaludtam. :-) Én egy kicsit vérszegény vagyok és cukros is (terhességi) én inkább az előbbire fognám a fáradtságot, mert a 180 ch-s diétától én még energikusabb is lettem (egy darabig). Szerintem sincs ilyen fokú kimerültség rendben még a 30. héten, vashiány is lehet, de az is lehet, hogy keveset is iszol. Én csináltatnék egy gyors vérképet.
2013. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam, nekem is a vasam volt alacsony , vitamint kaptam rá, pár nap és helyreálltam! 37 hetes vagyok fitten:-)
2013. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen. vas és cukorhiány okozza
2013. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megvan a leletem. Minden eredményem jó. Vas, cukor is tökéletes. Orvosom tanácstalan. Most vércukormérőt fogok venni és mérni amikor rosszul vagyok. Keresk megoldást. Féltem a kicsikémet. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. szept. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!