Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen beállt a derekam...

27 hetesen beállt a derekam egy rossz mozdulat miatt. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Ma a második napja. Ha lefekszem, fel sem tudok magamtól kelni. Olyan vagyok, mint egy vénasszony.....
2013. szept. 2. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a korokan kismama masszázs segített.
2013. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha erre nincs lehetőséged, akkor nekem még a melegítés tett jót. lehet venni pl. a rossmann-ban melegíthető/hűthető zselét, amit rátettem a derekamra. nagyon jól esett.
2013. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnso semmit. Nekem 33. hetesen állt be, de úgy, hogy mozgásképtelen lettem. Wc-re menni, fürdeni segítség kellett. Injekciót, gyógyszert a terhesség miatt nem kaphattam, a masszőr meg nem vállalt, mert olyan vérbőséget okoz a masszázs, hogy beindíthatja a szülést. Magától rendeződött kb 2 hét alatt.
2013. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógyped barátnőmhöz jártam egész terhesség alatt, masszázsra. Ha a párod alaposan átdörzsöli lóbalzsammal, azzal is próbálkozhattok.


Tudom terhesség ide-oda: én még fizioterápiára is jártam terhesen más probléma miatt.

2013. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Motto tapasz. Patikában lehet kapni. Hatóanyag mentes, kismama is használhatja
2013. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!