Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel rosszat álmodtam, és...

Éjjel rosszat álmodtam, és arra keltem fel, hogy annyira feszes a hasam, szinte minden mozdulat fájt.14 hetes kismama vagyok, ebben a korban a babám érzékelhet már valamit abból ami nekem rossz?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy ne érzekelné!!12 hetesen már fájdalmat is éreznek babák.Én mindig szokok neki beszélgetni,és sokkat gondolok rá.Próbálj meg beszélni hozzá,és nyugtasd meg,hogy nincs semmi baj!!Ha esteleg nem mulik a feszülö érzés vegyélbe Magne B6 vitamint 2x1.Én mindig oda teszem hasamra kezem,és ő úgy jellez,hogy ott mozog ahol kezem van,és elmondom neki mennyire szeressük őt.18 hetes kismami
2008. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell gyorsan bekapni egy Hova nyugtatót,hogy ne legyen gond!
2008. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajjj istenem, miért kell egyből nyugtatózni?! Még akkor is ha homeopátiás.

Persze érzi a babád, de többet érsz vele, ha kommunikálsz vele és megnyugtatod őt is meg magadat is , mintha csak ridegen bedobnál vmit.

Az Előző válaszolótól megkérdezném azért, hogy ha a gyereke lesz ideges vagy rosszat álmodik vagy rossz lesz neki, majd azt is egy Hova tabival elintézi?? Szép mondhatom!

2008. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!