Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje a vizeletben mit jelent?

Fehérje a vizeletben mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma voltam védőnőnél,eddig minden alkalommal rendben volt a vizelet,ma azt mondta hogy nagyon kevés fehérje van benne.

Ez gondot jelent vagy mitől van?


2013. szept. 2. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a toxémia miatt nézik, de ha nem társul hozzá magas vérnyomás, akkor semmi okod aggódni. Nekem terhességem elején volt benne fehérje halálra aggódtam magam és utána már soha nem volt benne. Nem kell aggódnod, ha kellene szóltak volna. Meg aztán függ, hogy hány hetes vagy.
2013. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában gyulladás. Súlyosabb esetben toxemia egyik tünete ( de ne erre gondolj, csak írtam ) .

A nőgyógyászoddal beszélj !


36+4hkm

2013. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

21 hetes vagyok.Biztosan nem lehet magas érték mert a védőnő azt mondta ne foglalkozzak vele...sokszor előfordul hogy kevés van benne.

Én csak azért félek mert elég furán érzem magam pár napja...fázok,ráz a hideg és sokat fáj a derekam...felfázástól félek.

2013. szept. 2. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérj beutalót a nőgyógyásztól vagy háziorvostól vizelet vizsgálatra, mert úgy érzed fel fáztál. Ebben az időben könnyű megfázni, betegséget elkapni talán valami bacit sikerült összeszedned. Szedj C-vitamint, fogyassz sok folyadékot, sok gyümölcsöt, pihenj amennyit csak tudsz, és remélhetőleg elmúlnak a tüneteid is. Ha pedig úgy érzed felfáztál akkor háziorvos vagy nőgyógyász.
2013. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell aggodni ha csak 1 +os nálam is volt, csak nekem azért mert elözö este párommal együtt voltunk és valahogy került sperma a vizeletembe! :D ha felfázásra gyanakszol irány a doki.
2013. szept. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél tőzegáfonya kapszulát, az hatékonyan tisztítja a húgyutakat.

Ha a vérnyomásod rendben van, akkor nem vagy toxaemiás.

2013. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom alacsony,100-110/70 szokott lenni.
2013. szept. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!