Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák 36. Hét +osok! Kb...

Kismamák 36. Hét +osok! Kb hányszor mozog a babátok egy 20-30 perces ctg alatt? Hányszor nyomjatok a gombot?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

első ctg olyan volt, mint egy satírozás, rugkapált a bébi, a második meg szinte vonal... mert aludt :) csokit kell enni, akkor megy a rug-kapa :)

a harmadik (a 38 heti) se ilyen, se olyan, olyan semmilyen (amúgy a ctg és az aznapi vizsgálatok alapján azt mondta a dokim, hogy még nem valószínű, hogy szülni fogok, hát másnap meg is született a kicsikénk - telihold volt, és óriási dömping a szülészeten) :)

2013. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy pl. jobban rúgkapál, ha csokit eszel, vagy ha hallja mások hangját... nem hiszem, hogy van bármi jelentősége... (az én babám nagyon eleven volt, de mondom, egyik ctg-t végigaludta)
2013. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kérdezek :D

Ha a ctg alatt nem mozog semmit, akkor azt meg kell ismételni?? én majd jövőhéten megyek

2013. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem igen! Nekem eddig meg nem volt rá szükség, az en babámat olyan szinten idegesíti az a kütyü a hasamon, hogy ameddig le nem szedik rugdos végig, de úgy hogy szó szerint fáj es úgy érzem kilukad a hasam. Azért is tettem fel a kérdést, valahol azt olvastam, hogy az 5nel több mozgás /20 perc mar hiperaktív.
2013. szept. 3. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!