Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt/van fogadott...

Akinek volt/van fogadott szülésznője az mikor találkozott először vele, miről beszéltek, hányszor találkoztatok a terhesség során?

Figyelt kérdés
Lehettek e kéréseid igényeid te mit hogy szeretnél, elmondta hogy mikor hívd ( a vége felé) stb.? Nstket ő végezte?
2013. jún. 22. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én eléggé last minute akcióban kaptam el az enyémet, terhespatológián feküdtem 34 hetesen, amikor az ágyszomszédom szülésznőjét levadásztam. Kérdezte, hogy mikorra vagyok kiírva, és elvállalt.

Azóta egyszer találkoztunk, akkor megmutatta a szülőszobát, elmondott egy csomó mindent a szülésről, meg a szülés indulásáról (mire kell figyelni stb.), megkérdeztem az anyagiakat stb. Azt mondta, ha indul a szülés, ne őt hívjam, menjek be a kórházba, onnan majd értesítik (egyrészt, hogy vaklárma miatt ne jöjjön be fölöslegesen, másrészt mert a kórház tud hozzá olyan elérhetőséget, amin garantáltan elérik akkor is, ha a rendes telefonját nem veszi fel). Egyébként hívhatom, kérdezhetek tőle, hívott a héten, hogy a szülészet költözése miatt mikortól hova kell menni. CTG-ket nem ő intézi. Legközelebb szüléskor látom.

2013. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem köszi és ilyen kívánságaid lehettek? Vagy elmondta elvileg hogy zajlik és majd rugalmasan alakul a körülményekhez?

Én eddig nem fogadtam még fel szülésznőt ( ez a 3.terhességem) de nincsenek jó tapasztalataim sajnos a "beesek és aki ott van pont az biztos jó lesz" .

És vannak konkrét elképzeléseim és nem tudom mennyire "támadjam" le ezzel első találkozáskor vagy jobb tisztázni az elején hogy mit várok/szeretnék és az egyáltalán lehetséges e??

2013. jún. 22. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég határozott nő határozott elképzelésekkel, nem kérdezett, elmondta a "magáét". De fel sem vetődött bennem, hogy valamit is kérjek, mert amit felvázolt, az pont az, amit én is szerettem volna. Egy apró eltérés van, (nem ad beöntést, én azért azzal nyugodtabb lettem volna, ha kapok), de pont a tapasztalata győz meg arról, hogy akkor így lesz jó. Na meg az, hogy ő mondta, hogy nem szereti, ha őt nem zavarja, ami így jönni fog, akkor engem sem kell feszélyeznie.

Egyébként szerintem elég rugalmas is, hogy ha másképp alakulnak a dolgok, akkor sem fog kétségbeesni. És mivel ilyen határozott, én sem. :)

2013. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!