Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a baba...

Lehetséges, hogy a baba mozgását érzem? Tegnap este fele mintha bal oldalamon mocorgot volna. De csak egyszer-egyszer... És ha kicsit megmozgattam a hasam akkor nem folytatta:)!

Figyelt kérdés

Elözövel mikor elöször mocorgott alig hagyta abba.

De az biztos,hogy nem bél mozgás.

Lehet,hogy a babó az?


2008. júl. 2. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Amúgy nem minden baba szereti, ha megmozgatják a pocit. Az enyém kifejezetten utálja. Én 18 hetesen éreztem először. Nem nagyon, és nem folyamatosan, mint most (olyan mint a motolla, állandóan megy). Ha szted nem bélmozgás, akkor biztosan ő az. Én csokit ettem, ha azt akartam, hogy beinduljon. Tudom picit gonoszság, de olan jó érezni. Na persze nem sokszor csináltam.

31 hetes kismama

2008. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 hetes vagyok.Elözövel 16 hetesen éreztem elöször.
2008. júl. 2. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Érezheted a babát nem meglepö.Én 18 hetes vagyok de már 3 hete érzem a kicsimet:)!Nekem is a második baba.
2008. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!