Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor lehet vagy nem...

Most akkor lehet vagy nem mézet enni terhesség alatt? Kivit enni?

Figyelt kérdés
Kicsit sikerült megfáznom,teába raknám a mézet.
2013. szept. 4. 08:48
 1/7 petera6 ***** válasza:
Mindkettőt lehet. :) Jobbulást.
2013. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen, gondolj csak bele régen mindenbe mézet raktak, nem hiszem hogy baj lenne.
2013. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Pici babáknak ajánlják, hogy 1 éves korig ne adjunk, a botulizmus miatt, de terhes anyák magzatára ez nem jelent veszélyt.
2013. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából allergén anyagok vannak állítólag a mézben is, ezért nem ajánlják. Bár a nődokim szintén megfázásra jó meleg mézes teát ajánlott. :) Úgy tudom kicsi gyerekeknek sem szokták adni. Én ennek ellenére eszek, mert szeretem és nagyon sok jótékony hatása van :) Úgyhogy egyél bátran. Gondolom nem egy tonnával eszel meg egyszerre úgy sem :) Jobbulást neked!
2013. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet mézet fogyasztani terhesség alatt. Nekem a legelején csúnya hörghurutom volt, és az orvos szimplán mézes teát javasolt, házilag facsart citromlével, és c-vitaminnal, plusz kamillás inhalálás.
2013. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne,csak nyers húsokat,nyers tojást nem lehet.
2013. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2013. szept. 6. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!