Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt valaki...

Terhesség alatt volt valaki itt aki kiütéses lett vírusfertőzés miatt? Az egész testem kiütéses, az arcommal kezdődött. Mindezeket egy lázas állapot előzte meg.20 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam másfél éves, ő 3 napig volt lázas, utána 3 napig kiütéses. Ezt valóban vírus okozza. Én a helyedben felhívnám az orvost, akihez jársz gondozásra.
2013. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele,ő ajánlotta a bőrgyógyászt,aki meg annyit mondott,hogy mivel vírus nem kell rá szednem antibiotikumot. Ez eddig rendben is van,de félek nehogy a kisbabámnak valami baja legyen. Nagyon kivagyok e miatt.
2013. szept. 3. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha az orvosod nem vállalta fel, hogy véleményezi a dolgot, szerintem kérdezz meg egy gyermekgyógyászt is, aki újszülöttekkel foglalkozik.
2013. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam egy másik bőrgyógyásznál,aki szintén megnyugtatott a baba végett. Ma végre látom,hogy a gyógyulás útjára léptem. Kezdenek eltűnni a pöttyök. Lehet még egy gyermekorvost is megkérdezek.
2013. szept. 5. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!