Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, tompa derékfá...

24 hetes vagyok, tompa derékfájás hátul, mensis görcs alul-elől, jobb lábba enyhén kisugárzó fájdalom. Pihenesre mulik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A babat egy hete uh-oztak, ma vedono szivhangozott, minden oke. Mocorgasa nem változott. Ezt a fura fájdalmat ma delelott 1x, delutan 2x ereztem, rogton fekudnom kellett, 20-30 perc mulva elmult. (Delelott hivtam a dokimat, holnap delelott terheleses vizsgalat, utana megvizsgal, azt mondta h 3x1 Magnerotot szedjek es pihenjek, a pihenes csak delutan sikerult) A delutani 2 kozott 15-20 percet pakolasztam, hajlongtam, mosogattam, ujra megfajdult a derekam es hasam, megint fekszek.

A korhaz ahova jarok, innen 60 km-re van, megyek reggel, addig szerintetek elojohet meg igy ha fekszek? Magnerotot mar bevettem es ki nem kelek az ágybol! Ha esetleg ejszaka megint erzem, bemegyek ide a korhazba, az 5 perc tolunk.

Szerintetek ez csak idegbecsipodes szeru valami lehet vagy komolyabb?


2013. szept. 4. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Most ahogy a fajdalom elmult, olyan mintha ropogna a gerincem es a csont faj, ahogy kinyomom hatra a derekam...
2013. szept. 4. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbe esned semmi baj nem lesz. Nekem is vannak ilyen tüneteim 3x1 Magnerot szedek és az többé kevésbé segíteni szokott valamint a pihenés. Én emiatt mondjuk veszélyeztetett terhes kategóriába kerültem, de ebben közre játszott az is, hogy a munkahelyem sem túl kismama barát. Így ha érzem a panaszokat lefekszek pihenni. Méhszájak zártak, baba rendben, vérzés nincs. Szóval minden a legnagyobb rendben van, csak hát vannak ezek a tünetek. Frontra, de inkább szeles időben szokott erősödni, akkor van, hogy 5db Magnerót is beszedek. Az orvos 3x2 Magnerót engedélyezett egyébként azt mondta ha ettől sem múlik akkor viszont kórház és vénásan kapom. De erre még nem került sor szerencsére. Reggelre egyébként mindig teljesen rendbe jövök, így a fekvés ami a leges legtöbbet tud segíteni. Szerintem semmi probléma nincsen.
2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Egyébként 30 hetes vagyok. A gerinc ropogással sem kell foglalkozni, természetes, hogy rendeződik az egész medence környéked, így a gerinc és a derék is. Nekem szokott úgy fájni a derekam, inkább csak bele nyilal, hogy még a lábam is össze csuklik. Feküdj le és hidd el minden tünet el fog múlni, semmi baj nem lesz. Esetleg ha kényelmes úgy feküdnöd tegyél egy vékony párnát a popsid alá, rajtam régebben ez sokat segített. Hidd el tudom milyen paramaminak lenni, első babámat elvesztettem, jelenlegivel a terhesség elején feküdtem bent a kórházban mert véreztem, szóval tudom milyen aggódni a baba miatt.
2013. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nehogy azt hidd, hogy a kórházban csinálnak ám veled valamit azt mondják pihenjél, esetleg ha valami rendes doki van bent akkor ad vénás magnéziumot, de inkább majd csak reggel ha valaki komolyan vesz. Persze ha úgy érzed akkor menj be a kórházba nem akarlak róla lebeszélni, mert neked kell érezned mennyire nagy a baja!!!!
2013. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt. Nagyon sajnalom ami veled tortent.

A derekbanyilalosösszecsuklós téma nagyon ismeros, ejhj de utalatos. Az elso kislanykammal semmit sem aggodtam, o mar 4 eves. Ezzel a cseppivel rettenetesen parazok mindentol, erdekes. Egyedul most este nem mertem elindulni, felek hogy bent tartottak volna, reggel is visznek, remelem nem lesz gond!!! Mar annyira nem parazok igy mara, csak furcsa volt ez a fajdalom, totalisan mas a ket terhesseg...

2013. szept. 4. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a tünetek pár hetenként jelentkeznek és eltartanak 3-4 napig. Olyankor többet pihenek és több magnerotot szedek. Amíg nem erősödnek a görcsök és nem keményedsz, addig nincs gond, ne aggódj. Egyszerűen csak növekedsz.
2013. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező!kiderult valami vagy ez teljesen normális?pont ezeket érzem(görcs, tompa derekfajdalom, jobb lábba kisugarzó fájdalom), de én csak 5 hetes vagyok.jovo héten megyek orvoshoz.
2014. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!