Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka óta erős gyomorgörcsei...

Éjszaka óta erős gyomorgörcseim vannak,24 hetes vagyok. Mitől lehet ez? És mit lehet bevenni ilyenkor a fájdalomra?

Figyelt kérdés
Nem ettem semmi olyat,nincs hányingerem sem, csak nagyon göcsöl,feszít egészen fent a gyomrombál. Volt valakinek hasonló?
2013. szept. 5. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hivd fel a kezelo korhazat es mondd el ill. Toluk kerdezz ra...

Anyum 24 hetesen egy vesegorcs miatt megszult...

Fustolt kolbaszt evett sutve begorcsolt a veseje nem mult masnap meg mar szult is...

Ne jatsz vele... Jobb ha ok mondjak hogy vegyel be mondjuk egy nospat mintha ezt magadtol teszed meg.

2013. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen sajnos többször is úgy, hogy én összeszorított fogakkal feküdtem a kanapén, míg a 2,5 évesem ott játszott mellettem a szőnyegen. Én nem mentem orvoshoz, hanem rubophent vettem be (1-et) és 3-4 napig minden étkezés előtt üres gyomorra erős kamilla teát ittam.

Nem javaslom, hogy te is ezt tedd, lehet jobb lenne, ha orvoshoz mennél.

Jobbulást, tudom milyen borzasztó ez:-(

2013. szept. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
espumisan. és a No-Spa nagyon jo. nekem eleinte voltak gorcseim, de mondjuk az mas miatt, mival tulstimulalt lettem lombik miatt. de No- Spa szerintem nagyon jo. de azert orvossal konzultalj.
2013. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális-e még, de nemrég írtam ki egy hasonló kérdést.. Én 24 hetes vagyok, a héten egyik délután nekem is annyira fájt ott fent a gyomromnál a hasam, hogy csak feküdni tudtam.. Meg folytak a könnyeim.. Bementem a kórházba, ahol vettek vért és ott az egyik érték nem stimmel, azt mondták h lehet h gyulladás.. Benn is akartak fogni az osztályon, de saját felelősségemre hazajöttem, mert mondták h ott is csak azokat a gyógyszereket adnák, amiket felírtak.. Szóval én nagyon sok 500 mg-os magnéziumot kaptam, 3x2-t, meg augmentin duo-t, azt napi 2x1-t.. Azóta már sokkal jobban vagyok, tegnap még éreztem picit hogy fáj, de ahhoz a fájdalomhoz képest ez már sehol sincs..Ma meg már nem is nagyon éreztem.

2013. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15:28-as vagyok: Még annyi, hogy ezt az 500mg-os Magnesium citricii-t kaptam, ami elvileg vény nélkül is kapható ha jól tudom.. Amúgy mivel első babó, ezért nem tudtam, hova tenni az érzést, nekem az volt az első gondolatom, hogy azért még nem kellene megszülni.. De még a doki is elismerte, hogy ez nem normális dolog, úgyhogy talán jobban teszed, ha beszélsz valami orvossal..
2013. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!