Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mindig egyforma erős a...

Nektek mindig egyforma erős a hányinger vagy van, mikor elmúlik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egyforma.
2013. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig hirtelen jött, aztán lassan elmúlt. Sokszor akkor jött ha valami testtartást változtattam (pl. lehajoltam) vagy ha siettem valahova. De nem volt ez sem törvényszerű csak ezekben az esetekben gyakrabban jött. Volt, hogy étkezés közben jött, volt, hogy sétálás közben, vagy éjszaka erre ébredtem. Szagok nem igazán váltották ki. Az erőssége is változó volt, és az elmúlása is változó volt, volt, hogy ahogy jött úgy el is múlt, de volt, hogy órákig csak szenvedtem. 20 hetesen pedig a műbarack illatú termékektől lett hányingerem (tusfürdő, cukorka, szappan, wc-papír stb.) Én egy idő után kitapasztaltam mi az ami segít gyorsabban elmulasztani a hányingert, mentolos cukorka, hideg citromos víz, gumicukor, kóla, pár falat keksz.
2013. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!