Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oktoberre kiirt kismamik,...

Oktoberre kiirt kismamik, hogy vagytok? Hogy birjatok az utolso heteket?

Figyelt kérdés

Hogy altok a babaszobaval/sarokkal. Kimostatok/vasaltatok e mar a kisruhakat? Milyen a kozerzetetek? Feltek e a szulestol? Hanyadik baba lesz? Fiu v lany? Minden de minden erdekel :)))

Boldog babavarast es kitartast mindenkinek! Es persze konnyu szulest! :)


2013. szept. 5. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Október 8.ára vagyok kiírva. :)

Már kész van a baba szoba már csak a matrac kell a kiságyba és minden okés, de az is már úton van. :)

Márt 2-3 hete kimostam és kivasaltam mindent hál istennek nem voltak akkor olyan nagy melegek

Még nem félek a szüléstől arra még ráérek :)

Amugy első baba lessz és kislány

És te kedves kérdező hogy vagy?

35 hkm. :)

2013. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én október 9.-re vagyok kiírva.Első kisbabám lesz.Nagyon várom már.Teljes izgalomba vagyok, hogy mikor jön már.Rájövök e hogy nekem most szülni kell meg ilyenek. :)Amúgy minden rendben csak az éjszakák nehezek mert hetek óta nem tudok aludni.Minden kész van már.Gyerek szoba, kórházi táska is startra készen. :) Te hogy vagy??
2013. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 B.Nikol ***** válasza:

Sziasztok!

Én október közepére vagyok kiírva! Pontos dátum nincs, mert össze-vissza teszik! De lehet szept. vége lesz belőle mivel az első kisfiam is 1 hónappal jött hamarabb, teljesen magától semmi bajom nem volt! Már most kezdek nyílni, és közölte az orvos, hogy ez is rövid szülés lesz és jó lenne még 3 hetet bent tartani! Szóval hogy mikor jön sajnos nem tudom! Emelt magnéziumot szedek magnesii citricit 3×2 adagban, hogy ne induljon be hamarabb! A szobával már kész vagyok pár hete, a ruhák kimosva, ágy összerakva, szoba kifestve, a szőnyeg ma jön, kórházi csomag összeállítva! Éjszakák nekem is nehezek! Most +6 kg-nál tartok! Ő is kisfiú lesz! A nagyobbik fiam 3 éves, jövőhéten kezdi az óvit, szóval még a beszoktatás is hátra van, remélhetőleg még minden előtt! Gratulálok mindenkinek és boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2013. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem két dátum van Oktober 7 és Oktober 25! Majd akkor érkezik ha szeretne! Már nagyon várjuk! Első baba és ő is egy gyönyörű fiú! Még a szobának van apróbb hiányosságais és még ruhát sem mostam! A baba kocsit jövöhéten rendeljük meg! Én már sajnos +15kg nál járok igaz csak 55 röl keztem 170 cm még nem feltünő a hízás mert óriási a pocakom is. Az esték már nekem is nagyon rosszak. A szülésre nem gondolok majd ha ott lesz az idö. Nagyon várom hogy a karomba foghasam . :)
2013. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én október 16-ra vagyok kiírva de vagy előbb vagy később jön a pici, nem tudni, mert koraszülés gyanús vagyok, viszont két héttel le vagyunk maradva a növésben.

A ruhákat már kimostam, kivasaltam. A héten jön a pelenkázószekrény, még néhány apróságot meg kell venni, átrendezni a szobát, elpakolni mindent, összerakni a kórházi csomagot.

Az éjjeli alvás hol sikerül, hol nem, akkor délelőtt próbálok sokat pihenni. Eddig 9 kilót híztam de minden ruha ugyanúgy rám jön mint a terhesség előtt.

Egyfolytában az jár a fejemben hogy még ne kelljen menni, viszont már most nagyon félek a szüléstől. Tegnap voltam szülőszoba látogatáson és pont láttam egy szülést. Hát meg is rémültem de ahogy megláttam a pár perces pici babát, majdnem elsírtam magam :)

Boldog babavárást és könnyű szülést nektek.

34 hkm

2013. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én október 6-ra vagyok kiírva. Jól bírom szerencsére az utolsó heteket is (kopp-kopp). A babasarok kész, már csak ki kell mosni mindent, de ezt a hétvégén megcsináljuk a férjemmel. Első babánk lesz, kisfiú (ha minden igaz). Egyelőre dolgozok még, sőt lehet, hogy a munkahelyemen szülök meg, nah ez csak vicc volt, de néha tényleg poénkodunk ezen a kolléganőkkel, de sajnos nincs egyáltalán helyettesem, így kihúzom, amíg lehet, meg jól is érzem magam a kollégák között, és addig sem agyalok a szülésen, mert attól nagyon rettegek, ez az egy keseríti csak meg ezeket a heteket. :-( A közérzetem szuper, bár én a legnagyobb bajban sem vesztem el a hitem, mindig derűsen látom a világot, így nem érzem tehernek azokat a kellemetlenségeket, amik néha-néha vannak.
2013. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!