Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamik hogy...

Októberre kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Van màr neve a babának? Hanyadik baba? Hol fogtok szülni?
2013. aug. 7. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég nehezen viselem ezt a meleget, mostanában gyakrabban keményedek is. Remélem ez csak a múlt heti nyaralás miatt van, mert ott aktívabb voltam a megengedettnél, úgyhogy most pihenek ezerrel. Harmadik baba lesz, Noel, egy kislányom és egy kisfiam van már. A keményedések miatt kissé tartok a pénteki hidegfronttól. És veled kérdező mi a helyzet?
2013. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekünk elsõ baba lesz. Mi is nehezen viseljük ezt a nagy meleget.

Fanni lesz a baba neve.

2013. aug. 7. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Oktober 9.-ere varjuk elso kisbabankat. Kisifu lesz es a Dominic nevet kapja majd! Kulfoldon elunk. Egesz jol vagyok. Itt most nincs olyan nagy meleg Hal' Istennek! Vannak tuneteim... pl. dagad a laban es egyre jobban faj a hatam, egyre nehezebben megy az alvas. Nem csak a kenyelmetlen pozicio miatt de a dragam is ejjel a legaktivabb. Egyre tobbet erzem csuklani is. Mar turelmetlenul varjuk a kicsit.

2013. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 v-f.m. ***** válasza:

Sziasztok!

Mi október 11-re várjuk az első kisfiúnkat aki a Bence nevet fogja kapni. Az előző hozzászolóhoz hasonlóan, nekünk is nagyon nehezen megy már az alvás. A kicsi este a legaktívabb, és mindig ki szeretné fúrni magát az oldalamon, mellesleg imád focizni a belső szerveimmel. :) A nagy hőséget viszonylag jól bírjuk, bár pár napja én is keményedek, főleg este felé. Már izgatottan várjuk a pici hercegünket! :) 30+5 hkm

2013. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én okt 16-ra vagyok elvileg kiírva de tegnap 2 héttel kisebbre mondta az orvos a picit, amitől először megijedtem aztán ráfogtam hogy később fogant ami valószínűbb mert 3 hete megfelelt a korának. kisfiú lesz, vagy Bence vagy Marci(Márton) lesz a neve. az alvás borzalmasan megy, mindig hason tudtam csak aludni és ezt most már nem tudok. délutánra úgy elfáradok hogy már csak kacsa módjára tudok totyogni és néha felkelni is alig bírok a derékfájás miatt. a lábdagadást szerencsére megúsztam, helyette úgy izzadok mint egy ló. a pici ráadásul az apjára ütött, focista alkat, főleg éjjel 3kor, reggel 8kor és délután 5kor kezd neki az "edzéseknek" amik már néha kellemetlenek, a koponyafekvése miatt pedig szinte a fenekemben csuklik. ezen kívül próbálom élvezni a terhesség minden jó pillanatát.

boldog babavárást nektek.

30+6 hetes szfvári kismama

2013. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Október 9-re várjuk a kislányunkat.

Most voltunk nyaralni, de rájöttem, hogy egyáltalán nem bírom a meleget, de attól jól éreztük magunkat :)

Nagyon várjuk már én például már nagyon nagyon türelmetlen vagyok.

31hkm

2013. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atina1983 válasza:
Okt 10 kisfiú rosszul viselem mert kórházba vok megemelt ágyvéggel kell feküdnöm 5 hétig mert kinyílt a méhszájam..31 hetes vok
2013. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!