Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj ha a kötelező uh-ok...

Nem baj ha a kötelező uh-ok után elmegyünk 4duh -ra is?

Figyelt kérdés

12 hetes uh után elmentünk,mert szerintem alaposabban át kellene nézni mint ahogy azt kötelezőn teszik,mert pl.a kötelezőn a lepényt oldalt mélyen látták,és hogy vigyáznom kell,a 4d uh-on meg rá 1 napra mindent rendben látott jó helyen.

Az nem sok ha most 18 hetes uh után is elmegyek 4d-re és még 26hetes körül is?


2013. szept. 5. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia én úgy tudom nem jó a babának ha sűrűn van uh-va

Boldog baba várást

37 hkm

2013. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen hatással nincs az ultrahang a magzatra. Annyiszor mész, amennyiszer akarsz. Én egyéb betegség miatt jártam, az első fél évben majdnem kéthetente. A világon semmi bajunk, de én is utánaolvastam, és mindenhol írják, az ultrahangnak nincs káros hatása.
2013. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1., rosszul tudod.

Nyugodtan mehetsz 4d-re is. :)

2013. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Akkor bocsánat rosszul tudtam :)

Nekem a védőnő mondta.

Boldog baba várást mindenkinek :)

2013. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs rossz hatással a babára, maximum ők nem élvezik annyira. Legalábbis nekem feltűnt, hogy az elején még bírja, de vizsgálat vége felé mindig hátat fordít, bújik meg ilyenek. :) De van akinek sokkal többször kell mennie ultrahangra. Nyilván nem lehetne, ha ez káros lenne a picire.
2013. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hetente 2x kell mennem sok magzatviz miatt. ..nyilván ha ártana akkor nem köteleznenek:-)
2013. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz. A legjobb az, ha nem kimondottan Babamozira mész, hanem a kórházban csináltattok fizetős 4D UH-t, mert akkor korrekt orvosi szakvéleményt is kaptok mellé. Legalábbis itt így van.
2013. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!