Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízás. Normális így? Bővebben...

Hízás. Normális így? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

54 kg-al kezdtem, 160 cm magas vagyok, 19. héten 56,5 kg voltam, 23. héten 59 kg-ot mért a védőnő. Most 24. héten 60 kg vagyok. (tegnap este mértem)

ez alapján most kezdek igazán hízni, de azért ez egy kicsit gyorsnak és soknak tűnik, nem? Szerintetek?


2009. nov. 2. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gyors és nem is sok.
2009. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem én 28 hetesen tartok 10 kg kb és a védőnőm azt mondta h ez nem sok.
2009. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem úgy történt, hogy a 22 hét körül felmentem 60-ról 65 kg-ra, pár nap leforgása alatt, aztán ott stagnálok már vagy pár hete. Aztán megint jön majd egy hullám, felmegy pár nap alatt megint pár kiló, aztán megint semmi. Lehet, hogy nálad is ez történik.

27 hetes kismami

2009. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekemi is most kezd rohamosabbá válnia hízás, 62-ről kezdtem és most 21. hetesen vagok 66. Én is soknak tartom, pedig nem is eszek többet.
2009. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24.hétre én 5-el vagyok több, a 21.hétig csak 3-at híztam.... most meg úgy tűnik hetente 1-et, ami elég rosszul hangzik. nem eszem többet és mozgok is. egy "klasszikus" olvasmányban azt olvastam hogy általában a legintenzívebben a 20 és 30 hét között lehet hízni??? hát nem tudom, máskor meg azt hallom hogy az utolsó hetek lesznek csak igazán tömeg növelők :) mindneki más... én azzal nyugtatom magam, hogy ha egészségesen kevés kilengéssel táplálkozom, mozgok, akkor annyit hízom amennyit "kell"
2009. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem sok. Én is a második trimeszterben kezdtem el gyorsabban hízni. A 16-28 hét között. Most a 32. héten tartok 10 kg-nál. 58 kg-val lettem terhes a második babával. Az előzőnél 20 kg-ot híztam. 9 hónap alatt lement minden dekája.
2009. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! :)
2009. nov. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!