Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors hízás? Lennt bővebben.

Gyors hízás? Lennt bővebben.

Figyelt kérdés
Jobb helyet nem igazán találtam a kérdésnek, de nem igazán fogyókúra.:) Hízni szeretnék eredményesen, mert a mostani 58 kilómmal nem vagyok megelégedve. Hiába eszek tápanyagdús ételeket, egyszerűen nincs rajtam semmi,csak csont és bőr. Szálkásítani szálkásítok, sőt a súlyomhoz képest erős is vagyok, de hát hiába ha kockás hashoz kilógnak a bordáim. Szóval valami tipp, hogyan tudnék felszedni egy kis zsírt amit mindjárt könyebb "formázni"?
2010. jan. 7. 22:12
 1/1 anonim válasza:
Egyél sok rizsát, szóját, ezek mind tele vannak proteinnel. A sok chips, édesség is segít és ha lehet, akkor minnél kevesebbszer egyél egy nap, de akkor sokat. Mert így lelassul az emésztésed és ez mind lerakodik rád. Nos nem ez a legegészségesebb, de hízni azt lehet így...
2010. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!