Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első ultrahang vizsgálatra...

Első ultrahang vizsgálatra mikor célszerű menni? Beutaló kell?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell, a vérzés elmaradása után 2 héttel célszerű menni, akkor 6 hetes a baba, előtte még nem biztos, hogy van szívhang, akkor meg csak feleslegesen idegeskednél a következő vizsgálatig
2011. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első genetikai UH vizsgálat hányadik héten történik? Akkor már kiderül a baba neme is?
2011. jan. 10. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
12. héten és általában nem derül még ki a neme, magánrendelőben előbb mondanak bármit is, mint sztk-ban. Nekünk sztk-ban az első babánál a 28. héten mondtál ,hogy 70%, hogy lány, a másodiknál a magánban a doki a 14. héten azt mondta, hogy 90%, hogy fiú. Mindkettőnek igaza lett a végén.
2011. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első genetikai uh 12 hetesen van, általában még nem lehet megmondani a nemét biztosan, de van doki, aki már tippel. A 18 hetes genetikai uh-on már sok baba neme megmondható, de van, akinek csak később derül ki (vagy egyáltalán nem...)
2011. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 hetes UH-án kérdés nélkül mondta az sztkás orvos, hogy fiú lesz.Kicsit szomorú voltam mert hát jó lett volna ha megkérdezi, hogy akarom e tudni egyáltalán... :-S

ÉS a többi Uh-án is ugyan ezt mondták és igazuk lett sőt még képet is kaptam utána ,hogy csak egy fiúnak lehet ilyen csomagja :-)

2011. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Első képet hány hetesen lehet kapni? Azt kérni kell, vagy a doki megkérdi?
2011. jan. 11. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Képet bármelyik UH alkalmával kérhetsz és kaphatsz. Maximum, ha nagyon picike még, akkor csak egy pontocskát fogsz látni. Én 9 hetesen kaptam az első fotót, még azon sem vehető ki számomra a baba, de a 12 hetesen már gyönyörűen látszik! :-)

Én az első UH-n 6 hetesen voltam (voltak kisebb problémák - azért voltam ennyiszer), és akkor már hallhattam a szívhangot.

2011. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Ne haragudjatok de nem akartam ezért külön kérdést irni csak annyit szeretnék tudni hogy a uh képért kell fizetni mert én sztk alapon járok uhra és amikor kértem hogy adjanak képet akkor nyőgte be a nő hogy itt a kép és 1500 ft lessz na most ezzel nincs is problémám pont volt nálam pénz de aki m ondjuk nem visz magával és akkor nyőgi be az orvos hogy ennyi lessz a kép az mit csinál?
2011. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem haragszom, hogy az én kérdésemnél tetted ki a kérdésed. :) Én nem tudok rá válaszolni. De biztos vagyok benne, hogy a többiek szívesen válaszolnak rá. :)
2011. jan. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!