Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A budapesti Szent Margit...

A budapesti Szent Margit kórházban van koraszülött részleg?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy körzetileg oda tartozunk, de ha korábban indulna meg a szülés, mint a betöltött 37. hét, akkor is oda menjünk? Van ott osztály koraszülötteknek? Vagy hová kell menni akkor Budapesten?
2013. szept. 7. 14:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem fenyeget ilyesmi minket, legalábbis semmi jel nem utal erre, csak felmerült bennem a kérdés, és gondoltam tájékozódom. Köszi mindenkinek, aki tud mesélni!
2013. szept. 7. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
36.hét előtt a János Kórházban "kell" szülnöd ha megindul. 3 hete szültem ott, császároztak egy kismamát pár nappal előtte mert rossz lett a ctg, és a babáját átszállították a János Kórházba. A Margit Kórház szülészete összesen 20 ágyas, az újszülött részleg ahová mentünk a babákért, csak egy plusz kis szobából áll néhány inkubátorral, de ennyi.
2013. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh... én is most nézelődtem, és egy Bp-i PIC-eket felsoroló oldalon nem is láttam a Margitot. Köszi a választ, soha életemben nem jártam abban a kórházban, még csak egy éve élünk Bp-en.
2013. szept. 7. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Így igaz, 17 +2 ágy szülészet, és 36. hét előtt a Jánosba visznek
2013. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a Margit Kórház, családias a légkör mert kicsi a szülészet. Van 2 db 1 ágyas szoba is külön fürdővel, ha magányos farkas vagy. :-) A csecsemősök nem is olyan vészesek mint ahogyna azt mindig mondják róluk, csak kérdezni kell, mert maguktól nem mondanak semmit. 1-2 nővérke szólt be nekem, pl. szülés utáni reggelen hogy miért véreztem össze az ágyneműt, na ez bunkóság volt de még kibírható. :-) 99 %-uk rendes. (1. hozzászóló)
2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.Nikol ***** válasza:
100%
Sziasztok! Hivatalosan a 34. héttől fogadnak szülő anyukákat! Ez fenn van a Margit kórház honlapján is! Én 35 hét 6 naposan szültem ott 3 éves a kisfiamat és nem szállítottak át sehova! Én nagyon elégedett voltam a kórházzal és a dolgozókkal! Nekem fogadott orvosom van ott! Megkérdeztem az orvoshom és 34-35 héttől fogadnak, addig egyéni elbírálás után vagy a MÁV vagy a Jánosba szállítanak tovább! Én 33-34 hetes vagyok most és remélem még 3-4 hetet minimum benn marad! Könnyű szülést és boldog babavárást kívánok mindenkinek!
2013. szept. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok, valóban szülhetsz ott hivatalosan a 36. hét előtt is 2500 g becsült súly felett, de ha alatta van a baba végl, visznek a Jánosba - és szeretnek a bizonytalanság miatt inkább "egyben" átirányítani, akár vajúdásközben is. 2 hónapot feküdtem az osztályon, ott volt "szerencsém" sok ilyet látni..
2013. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!