Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit Kórház Dr. Magyar...

Margit Kórház Dr. Magyar Atilla hogy rendel és mennyire normális a páciensekkel? Érdemes hozzá menni? Orvosváltás.

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy volt egy vírusom bementünk a kórházba és ott kaptam rá betadinos kúpot hogy azt használjam és egy hét múlva menjek el az orvosomhoz meg is történt 5 nap volt a kúra utána mentem adokimhoz mert nem múlt el a panaszom, ő csinált egy tenyésztést azt mondta hogy szerinte rendbe van de a panaszom még mindig ugyan az bő folyás ami csíp és elég kellemetlen szagú, azt mondta hogy kenegessem magam canestennel és majd elmúlik 1 hónap mulva menjek hozzá, ez most volt múlt hét csütrötökön, a panaszom még midngi ugyan az, ma voltam a védőnőnél és ő azt mondta hogy ez a lelet nem jó mert candidát diagnosztozáltak ami eléggé fent van így valami kezelés kéne de ő nem írhat ugye fel semmit. Az elöbb hívtam az orvosom és erre annyi volt a válasz hogy igen van candidám de majd elmúlik a canestentől és amjd 1 hónap mulva menjek. Ezért szeretnék orvost váltani, a margit kórházba elég kellemetlen ez nekem mert ugye nem oda jártam eddig csaka 12. heti uh-n voltam ott és utána jártam ehhez a dokihoz. A kérdésem hogy Magyar Attila sztk.s rendelése mikor van és pontosan hova kell mennem mennyire normális és mennyire lehet vele beszélni ezekről a problémáimról. 20 hetes kismama vagyok
2013. júl. 31. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én TB alapon járok Magyar Attilához, velem eddig normális volt, nem kértem fel orvosomnak. keddenként rendel a terhesgondozóban,12-14 h között. 10-re érdemes odamenni mert rengetegen vannak, én mondjuk 9-re szoktam odamenni és így is a 4.5.sorszámot kapom. A Margit Kórház főbejárata alatt van egy bejárat, a sorompós kapu alatt még, ki van írva hogy Terhesgondozó, Onkológia, stb., oda kell bemenni. Végigmész jobbra a folyosón, a végén találsz egy ajtót, felette ablakok, és a terhesgondozás feliratúba dobd be a kiskönyvedet. Ezután majd szólítanak a nővérek, vérnyomásmérés stb., majd vársz, és talán 13-kor megérkezik az orvos. :-) 37 h km
2013. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor egy nap elmegy a terhesgondozásra, esetleg te mást ismersz aki normális kedves érti a dolgát sztk alapon rendel és nem kell hozzá ennyit várni?
2013. júl. 31. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Több orvost "ismerek" úgymond de csak mert oda járok, jó minden orvos de mindegyikhez sokat kell várni ha TB alapon mész. Még a Burik Zoltánnak nézz utána esetleg. Én mindig rászántam egy napot a terhesgondozásra, sajnos ha az ember nem engedheti meg magának hogy magánúton járjon, akkor ez így működik. Mondjuk nekem szülésznőm van fogadott, ő vele most kezdtük el igazán a közös munkát, már nem kell járnom a terhesgondozásra, hanem fel a szülészetre és odahívja nekem a dokit ha kell valamiért. De ez csak akkortól van amikor a ctg vizsgálata elkezdődik, 36.héttől. Addig lenn a tömegben.

[link]

2013. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még gondolkodtam azon is hogy Dr Balog Beatrix hoz megyek, róla hallottam sok jót, akihez eddig jártam ő magándoki volt, de sajnos nem úgy végezte a terhesgondozást ahogy kellett volna most itt ülök elvileg candidám van ami kezeletlen, pénteken megyek be a margitba vizsgálatra kíváncsi leszek ott mit tesznek :( nagyon el vagyok keseredve hogy ennyire nem figyelt oda a magándokim :(
2013. júl. 31. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod, ma várakoztam a ctg-re és sokszor ott volt a Balogh Beatrix a folyosón, nagyon szimpi volt, kérdezte hogy ki mire vár, segítőkész volt, pedig tb-sek voltunk főleg. nagyon laza nőnek tűnik, de határozott és vicces volt. Ő ráadásul nő, lehet jobban "átérzi" a problémát mint egy férfi orvos, jó ötlet hozzá fordulni.
2013. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Magyar Attilához járok TB alapon. 29. hétben vagyok, eddig kétszer voltam nála, mert előtte vidéken voltam. Szerintem nagyon rendes, szimpatikus. Minden kérdésemre készségesen válaszolt, a méhszájamat nem akarta megvizsgálni, mondván, hogy 4 hete nézte, de kértem, mert akkor nyugodtabb lennék, és szó nélkül megvizsgált. Magnéziumot is kértem Tőle, felírt 10 dobozzal... szóval én csak jókat tudok róla mondani. Ja, és első alkalommal odamentem 11:50-re, kicsivel később végeztem, mint 13:00, másodjára már 12:50-kor értem oda, és 13:10-kor már jöttem is el. Szóval szerintem nem kell egy napot erre szánni. Amúgy Burik is nagyon jó doki, és Balog Beatrix is, róla is csak jókat hallottam.
2013. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt esetleg nem tudjátok hogy holnap kinél van terhesgondozás és mettől meddig tart? Elég kellemetlen már ez a dolog amit összeszedtem és el kéne menni valamit feliratni rá de a sürgősségire nem akarok menni.
2013. aug. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!