Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolond vagyok szerintetek?

Bolond vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok és ma lazítottam. Reggelire a páromtól kértem rántottát, sült hagymát és bacont :-) majd délben egy nagy adag tökfőzelék jött sok fasírttal és rozs kenyérrel. Ittam rostos levet is, sőt megettem egy barackos fánkot meg délelőtt egy fél tábla milkát. Igyekszem figyelni a kajára, de ma jól belaktam :-) Másra is rátör néha zabaroham? :-)
2013. szept. 7. 15:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
21%
Nem vagy bolond,csak zabàlsz mint àllat!
2013. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mindennap eszel ennyit, akkor semmi baj nincs. Ilyen mindenkivel előfordul a terhessége alatt. Csak ne legyen rendszeres, mert nagyon meghízol.
2013. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Édes :):):) Dehogy vagy bolond, csak boldog a szervezeted a terhességtől. :):) Egyél nyugodtan amit megkívánsz (persze mértékkel) :) Zabálás roham rám is jellemző volt. Egyszer semmit nem bírtam megenni, máskor meg a fél hűtőt felzabáltam. 5kilót híztam a végére :)

Egy kis tökfőzi nekem is jól esne :):):)

2013. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy! Egészségedre.Szerintem nem is sok,és nem "zabálsz mint állat"

Ha jól esik akkor miért ne.De azért figyelj mert ha túl eszed magad az nagyon rosz érzés és csak szenvedés jön utána! (tapasztalatból írom)

40+2hkm

2013. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor kicsit tanácsos enni, napi 5-6x. Nincs ebben semmi rémes, kicsit kevesebb cukor nem ártana (gyümilé, fánk, milka, stb.), de egyszer-egyszer beleférnek ezek is. A rántottával, hagymával meg tökfőzelékkel nem tudom, kinek-mi a baja :) király!
2013. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan... reggelire ettél tojást, délben meg megebédeltél, aztán nassoltál kicsit. Más normális állapotban eszik ennyit, te meg terhes vagy. Ez nem a fogyókúra kategória remélem.
2013. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Főzelékhez a kenyeret én túlzásnak és feleslegesnek tartom, de amúgy nem vagy bolond, váljék egészségedre. :)
2013. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyél csak nyugodtan, ha nem most hát mikor..?? :D

Nekem jobb napjaimon vannak ilyenek mikor nincs hányingerem.. akkor én is belakok.. Pótolom a hiányt.. :D

Szintén 17 hkm! :D

2013. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Főzelékhez a kenyeret én túlzásnak és feleslegesnek tartom, de amúgy nem vagy bolond, váljék egészségedre. :)"


Kenyér nélkül meg sem enném :D

2013. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egészségedre! :)
2013. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!