Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok....

32 hetes terhes vagyok. Minden nap pörgök ezerrel, nem sokat pihenek. Védőnőm azt mondta kórház lesz a vége. Más is mozgékony vagy csak én vagyok ilyen bolond?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló voltam én is a 38. hét végén lassultam le. És korház lett belőle. a 39. hét elején megszültem:-DD
2009. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha bírod, szerintem nem gond, a szervezet ugyis jelez, ha fáradt és azt nyilván észreveszed...

en a 30. hétig dolgoztam, és tényleg porogtem (bár ebéd után mindig rámtort az álmosság:), de aztán a magas vérnyomásom és a munkahelyi problémák itthon tartottak. na akkor tunyultam el és majd megbolondultam az itthon- és egyedulléttol...

2009. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te érzed mikor vagy fáradt. Lassan azért már tényleg pihizned kell napközben. Én is pörögtem végig, 38.hétre született a kisfiam.
2009. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

én eddig megsem álltam, élveztem a terhességem minden pillanatát, mit érdekelt engem h dagad a lábam, mintha nem is lettem volna terhes...:-)

már kb 1-2 hete éreztem én h kezdek legyengülni, mondtam is a páromnak h lassan nemfogok tudni menni, aztán muszáj voltam 1.5kmt sétálni (abádszalóki strandon másik irányba mentünk, mint ahol a párom volt...ez hosszú és uncsi), és sztem ez tette be nálam a kaput, fú fájt is a hasam.ez volt vasárnap.

hétfő este óta szétszakad a szeméremcsontom és mindenem ott alull, eléggé sz.. érzés.na én azóta ágyban vagyok.csak a dokihoz mentem tegnap-> laza méhszáj, baba feszít, beékelődött, jóslófájások (én írom azt a sok jóslófájásos kérdést... :-) ), dupla adag magnézium, szigorú pihi! pedig sztem ha akkor nem erőltetem meg magam, nem vagyok most ágyhoz kötve.

ha jólérzed magad sztem ÓVATOSAN pöröghetsz, de azért vigyázz, már most azért nagy babáink vannak, még sok időnk van hátra, én is most nagyon félek, h előbb szeretne kibújni a bébikénk...

Tényleg vigyázz magadra, hidd el nem jó feküdni, én is mennék mindenhova.

mekkora a babád? kislány vagy kisfiú?


Boldog babavárást!!!

2009. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Hasznosak voltak.

Tudjátok néha már a lábam fáj,meg hát vizesedik is és a védőnőm nem örült neki,de ha egész nap feküdnöm kell és megőőőőőőőőőrülök..Nem vagyok egy tespedős típus.

Vagy a kicsikém miatt szokjak rá a pihizésre??

Mit javasoltok? Csökkentsem a kilométereket?Napi 1-2 km-t sétálok..

2009. júl. 10. 21:27
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 21:25-ös válaszoló!


Kisfiunk lesz.20-án megyek ultrahangra.Kb. 3-4 hete voltam utoljára ultrahangon,akkor volt majdnem 1 kg.Azt mondták a sok megerőltetéstől túlérett a lepényem..

2009. júl. 10. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, azért iktass be kis pihenot napkozben, mondjuk ebéd után, felrakni a lábakat, ilyesmi. nem feltétlen aludni, csak picit magadra figyelni. Fekudni egész nap nem kell, ha csak nincs rá orvosi indikáció, inkább árt mint használ (ugyanugy dagadhatnak tole a lábak

). meg állítolag a szulés is konnyebb, ha "formában" van a kismama, vagyis nem élsportolo életmoddal,de mozog és nem csak ul meg fekszik egész nap. az 1-2 km naponta szerintem nem sok, nálunk a buszmegállo oda-vissza van ennyire:)

2009. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21.25ös vagyok.

nekünk 30 hetesen volt 1700-1800gr a baba, 1 héttel nagyobb.és kislányunk lesz!

mit jelent a túlérett méhlepény? az nem vezethet koraszüléshez?

télleg muszáj a saját érdeketekben pihizni! én 20 hetesen quadoztam is (persze azért nagyon óvatosan), 29 hetesen füvet nyírtam, imádok repülőzni, jetskizni, hajózni, fánkozni, banánozni, paintballozni, gondolhatod én is mennyit szomorkodtam... de mindig eszembe jutott h annyra vártuk ezt a csöppséget, kibírható ez a pár hét. majd bepótolunk mindent!

ahogy sokat fekszek, tök furi, úgy lement a vizesedés a lábamról...tök vékony lett, meg ahol a böröm összeért, a fehér csík is ott van, ahol nem barnult le, vicces... :-P

2009. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is tök mozgékony vagyok és nekem is sokszor átfut az agyamon: biztosan jó ez így??

Tegnap reggel 6-kor ébredtem, vasaltam, aztán egész délelőtt a konyhában mojoltam (főztem, sütöttem), 1 óra volt mire végeztem. Addigra vszont már annyira fájt a lábam, a szeméremcsontom, hogy menni alig bírtam! Pihiztem egész délután, jobb lett.

Nekem a dokim annyit mondott, hogy ameddig bírom, dolgozzak nyugodtan, mert ez nem betegség!!! Július 1-től vagyok itthon, de megmondom őszintén többet pörgök, mint meló mellett! Élvezem, de azért ha elfáradok, gondolkodás nélkül lefekszem pihenni. Mert megérdemlem! :-)

32+6 hetes kismami

2009. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is a 35. héten még festettem a konyhát, meg nagytakarítás hegyek, este barátnők, mozi stb Mondjuk nekem nem volt semmi gondom, vizes sem voltam és a méhlepény sem volt még semennyire érett.

Szerintem egy picit lassíts, mert a 37-38-39 hét nagyon kemény ám.

Boldog babavárást!

2009. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!