Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 heti ultrahangos leleteme...

A 12 heti ultrahangos leletemen nem találok semmit szinte, ennyi van rajta:FFT:56,8mm nuchalis translucentia:1,96mm orrcsont, végtagok épnek látszanak. Ennyinek kéne rajta lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,csak nem szokványosan crl -nek írták a hosszát,tarkóredő jó,orrcsont is látható
2013. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia én ma voltam a 12hetes uhn. nekem ra van irva a crl-ülömagassag, nt -ez a nyaki redő ez a lényeg, meg hogy szabályosnak tünö arc és koponya. ja meg a fejátmérö.

a lényeg rajta van neked is, van orrcsontja,és 3mm alatt van a nyaki redö.ne aggodj a lényeg rajta van. boldog babavarast.

12+4hkm

2013. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!