Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a keményedés...

Mi a különbség a keményedés és a jóslófájás között?

Figyelt kérdés

29+3 vagyok. Másfél-két óra alatt kb. 4x éreztem kellemetlennek a pocakom. Mint ha szélgörcs lenne, de nem az, kemény lett a felszíne és éreztem a derekamban is a húzódást. Nem tartott sokáig az érzés, kb. 10-15 mp-ig, aztán eltűnt. Mi volt ez?


Teljesen rendben volt minden a vizsgálaton 5 napja. Kellene aggódnom most?

Első baba és nem tudom, mit érzek, tanácsokat várnék, szerintetek mi volt ez és mennyire vegyem komolyan?


2013. szept. 9. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

valószínű jóslófájásod volt :) általában fentről indulnak..azaz fentről kezded érezni hogy a hasad bekeményedik! a szülésnél meg lentről érzed.. legalábbis nálam ez volt az abszolút érezhető különbség

2 gyerekes anyuka :)

2013. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék ha nekem is lenne...:D mondjuk ma kaptam egy kis ízelítőt, hát nem egy leányálom, de közel legslább a végéhez:P

Kitartást...


Amúgy lehetnek jóslóid, nyugi ez nem azt jelenti, hogy koraszülés lesz:-)

Keményedés? Amikor egy kis kupacba tolódik az egész pocak, és kb.olyan kemény mint a homlokod. És nem tart tovább pár percnél.


Nem lehet , hogy a baba nyomta ki magát?:) nekem szereti azt csinálni:-)


Boldog babavárást!


37+4hkm

2013. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jósló fájás az olyan mint a rendes igazi fájás csak a nagyon gyenge változata.nekem 38 hetesen volt 2 jósló fájásom, olyan volt a két görcsölés mint amikor megjön.szülés elött 24 órán keresztűl volt jósló fájásom de folyamatosan és egyre erősödött.na nekem így indult meg.elöször mensi szerű görcsök voltak utána oldalról a hasamból indult az erős fájdalom.a keményedés meg olyan mint a keményedés.bekemènyedik a has és kész.
2013. szept. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ne aggódj ha beindul érezni fogod hogy az "az" . Jó szülést ;-)
2013. szept. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarsz magnéziumot szedni még kb 6 hétig? Sok aggodalomtól megkímélnéd magad.
2013. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Ma reggelre elmúlt. Nem tudom, mi volt. A hasam egésze kemény lett, mint egy kis páncél, és olyan mensi szerű volt a derekamban. De már nem érzem. Szedek magnéziumot, 3x2-t már 10 hete, de köszönöm a tippet! :)
2013. szept. 10. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!