Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a keményedés,...

Mi a különbség a keményedés, és a halvány mensi szerű görcs érzése között? Melyik mit jelent?

Figyelt kérdés

Első babámmal keményedtem, magnéziumot szedtem rá, görcs semmi.

Most a második babámmal nem keményedek, de néha van halvány mensi szerű görcsöm. Meg tudnátok mondani mi a különbség? Nem értem, teljesen más ez a terhesség. És most nem keményedek, csak néha picikét görcsölök pár másodpercig és elmúlik, ez volt már kb. 3-szor. Nem korai még ez? Ezt sem tudom sajna, mert az elsővel nem éreztem fájdalmat, rejtett vajúdásom volt. Most vagyok 30hetes 3 napos.


2012. aug. 10. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A jósló fájásokat érzed! Ez lehet ilyen is és pl keményedhetsz is, vagy a derekad is fájhat. A lényeg, hogy még ne legyen rendszeres. Minden terhesség más, úgy látszik most nem lesz rejtett vajúdásod, legalább tudod mikor jön majd el az idő. A 37. Hétig szedjél magnéziumot, hogy ne görcsölj! Remélem segítettem vmit!
2012. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, segítettél. Megerősítetted a gondolatomat. De nem korai még ez? A 30 héten? Kicsit ijesztő.
2012. aug. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!