Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen jóslózás - rendszer...

33 hetesen jóslózás - rendszeres? (elso baba)

Figyelt kérdés
Azert irtam, h elso, mert tapasztalatlan vagyok. Tegnap este esett le, h jóslózok, nem is kicsit... Kb egy oran at tartott, kb 3-5 percenkent 20-30mp-es mindjartmegjonerzes az alhasban es derekban, kozben kemenyedes. Ez gondolom jósló, csak az zavar, h ennel azert az ritkabb (nem 3-5 perces) es tendszertelenebb - legalabbis a leirasok szerint, nem? Elmenjek ma a dokihoz, szoljak neki? Jo lenne, ha meg kb 3 hetet maradna...
2013. szept. 10. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is így volt és 37+6 napra született a kislányom :) semmi baj,nem hagyja abba ha jönni akar a pici.de menj el dokihoz akkor én is azt tettem biztos ami biztos :) minden jót nektek
2013. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hu, a 37. het mennyire idealis lenne! Meg kell nekem legalabb 2 het, mire elkeszulok mindennel... Koszonom!
2013. szept. 10. 07:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, 2100 lett a mehszaj. Megemelte a magneziumadagot 3000mg-ra, nem itelt egesz napos fekvesre, de 1-1,5oras komotos tevekenyseg utan fekves...
2013. szept. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!