Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is türelmetlenül várja...

Más is türelmetlenül várja már, hogy megszülessen a babája?

Figyelt kérdés
Nekem ólomlábakon telik az idő,számolgatom a napokat-heteket,és úgy érzem sohasem telik el ez a 12hét...Ne értsetek félre,nem akarok sürgetni semmit,csak nagyon nagyon várom már a szülést,és a picurkámat.28km Annyira távolinak tűnik minden..
2009. nov. 3. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ÉN is nagyon várom már,hogy végre a karjaimban tarthassam a kislányomat,de azért még egy ideig remélem nem akar kibújni.Várok türelmesen.Én most 32 hetes vagyok.Nekem már az elejétől lassan megy az idő.Reméljük minden rendben lesz.Boldog babavárást.
2009. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el a 30. hét után gyorsan fog legalábbis nekem gyorsabban telt mint előtte.

ÉN holnap töltöm a 39. hetet de 36. hét óta minden nap arra gondolok hogy mi lenne ha ma mennénk :-)))) de idáig sehol semmi.Most meg már így a vége fele már állandóan ez jár az eszemben sőt anyumék és mindenki akivel találkozok azt mondja: hát ti még egyben vagytok?Vagy ha telefonálok valakinek:már azt hittem azért hívsz hogy megszültél.Amúgy is minden nap egy örökké valóság hát még hogy mások is "megnehezítik".De előbb utóbb már csak eljön a mi időnk is:-)))

2009. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon várom a találkozást. Én 36 hetes vagyok, nagyon gyorsan elröppent ez az idő.
2009. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak én fogom fel furán, de mikor valaki megkérdezi tőlem, hogy " És? Várod már?", akkor nem tudok határozott igen-nel felelni. Valahogy úgy érzem, hogy a körülöttem lévők (párom, nagyszülők stb) sokkal jobban várják, hogy itt legyen az idő. Nem is tudom ezt leírni, mert persze én is várom, hogy a karjaimban tarthassam a csöppet, de nem szeretném, hogy emiatt előbb akarjon kibújni. Nem vagyok babonás, nem is voltam a terhesség alatt, de valahogy most úgy érzem, hogy ha annyira várnám, akkor megérzi, és jönne hamarabb. Én pedig még inkább kíváncsi vagyok az elkövetkező már nem egész 4 hétre is.


Lehet, hogy azért van, mert nekem úgy tűnik, nagyon hamar elment a nyár, pedig már június óta nem dolgozom, és nem állítom, hogy unatkoztam volna bármikor is. Végig a babóbval foglalkoztam, infókat gyűjtöttem, de ehhez hozzátartozik, hogy rosszul mai napig nem vagyok (kopp kopp kopp)

Várom a jóslókat, hogy mikor jönnek, hogy mikor nem tudok már aludni (ez már a héten elkezdődött de nem vészes), várom a ctg-ket, nst-ket, és a találkozást a szülésznővel stb. Nekem pont, hogy kevésnek tűnik már ez a 4 hét, attól félek, hogy valamit elfelejtettem elintézni, megvenni stb. Pedig akkor sem áll meg az idő, ha már megszületik a babó :o)


Szerintem te is gyűjts infókat, olvass várandós könyveket, foglalkoz belülről a babóval, vásárolgass, és akkor hamar el fog telni ez a 12 hét is!

Üdv,

36 h km

2009. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon várom, de nem türelmetlenül. Inkább abban bízom, hogy minél tovább bent marad. Voltak, vannak problémáim, tartok a koraszüléstől, és persze teendők is vannak még :)

28 hetes

2009. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem november 10.-én van a programozott császár...gondolhatjátok, nagyon várom, ugyanakkor tiszta para is vagyok...minden nap és éjjel szenvedés, aludni alig bírok, a nappal meg vizsgálatokból áll...jó lenne ezt az egy hetet vagy átaludni, vagy átugrani.
2009. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én november 15-re vagyok kiírva,de már bevagyok sózva teljesen :) Ma voltam védőnőnél,dokinál és nagyon célozgattak, hogy készüljek, mert lehet meghozza a babót a hidegfront!
2009. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy dolgozol-e, szerencsére én még igen, így gyorsabban mennek a napok. Voltak táppénzen 2 hétig a CVY miatt, meg szabadságon is nyáron, de akkor csak vánszorgott az idő. Nyáron így még nem szenvedtem. Hamarosan jön a Karácsony, az majd Téged is lefoglal, meg a bevásárlás, hátha akkor könnyebben telnek a hetek. Persze senki se szeretné, hogy hamarabb szülessen meg a csemetéje, de én is alig várom már, hogy a kezembe tarthassam...neked jobb mint nekem, Te 2 héttel előbbre jársz:-))) Minden jót, és kitartást, majd csak eljön az idő...
2009. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kicsit félregépeltem:-) szóval én voltam táppénzen a CVS vizsgálat miatt. Bocsi:-)
2009. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!!!!!


Igeeeen!!!!! Férjemmel már izgatottan várjuk!!!!! Nagyon kiváncsiak vagyunk, melyikünkre fog hasonlítani :) Milyen baba lesz? Ráadásul csak most, a 29. héten derült ki, hogy kislány lesz :)

A család is izgatott, 3 éves unokaöcsém is mindig kérdezgeti, hogy mikor jön már a babám????


Szóval, én is hasonlóan érzek, mint Te :)

2009. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!