Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelezheti a szülés közeledtét...

Jelezheti a szülés közeledtét az alábbi tünetek? Még egy hetet szeretném ha bent maradna, ráadásul a jönnek a frontok és tudtommal ezek is beindíthatják ha már kész hogy megszülessen?!

Figyelt kérdés

Erős csípőfájdalom, derékfájás, sok keményedés napi kb 15-20 de ez csak saccolás nem számoltam még meg pontosan de volt olyan most péntek este hogy pontosan 10percenként keményedett, gyakori hüvelyi szurkálás és nyomás érzés, mensi érzés ritkábban szokott lenni. Szerdán megyek dokihoz elmondom neki is de kíváncsi lennék a véleményetekre meg hogy kinek mivel indult.

37hkm


2010. aug. 1. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 37 hetes vagyok és pont ugyan ezek a tüneteim.Még nem csomagoltam össze a kórházi dolgaimat,de az este 9kor már majdnem nekiálltam,mert úgy keményedtem,mondom itt bármi lehet éjjel,de nem lett szuerencsére :).Első fiamat túlhordtam,úgyhogy meglepődnék,ha most előbb jönne,ott már korábban keményedtem,úgyhogy szerintem ebből nem lehet megmondani a szülés közelségét.

Könnyű szülést

2010. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez akármi is lehet. 37-ik héten már nem számít koraszülöttnek.

Lehet akár hogy túl is hordod.

Nekem a korházba azt mondták akkor mennyek ha a fájások elkezdödnek és úgy gondlom de úgy 5 pereceseknél már illik bemenni, vagy vérzésnél vagy ha elfolyik a magzatvíz.

nem kell rögtön autóba ugrani van idö össze pakolni és szépen bemenni.

Ha esteleg 3-5 percesekkel kezdi akkor érdemes rögtön indulni meg ha vérzés van vagy magzatvíz.


Nekem a 30 hets ctg-n voltak 20 perc alatt 3x keményedésem, a doki azt mondta szedjek magnéziumot. Ha zavarnak a keményeesek vegyél be magnéziumot, nem fog ártani, mert a szülési fájásokat az nem tomipítja. Tele is tömheted magad magnéziummal ha beindul a szülés semmit nem használ.

2010. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

36. hét után nem javasolt a magnézium szedése, mert ronthatja a tágulást. SZóval várj türelemmel, a babád már elég érett a kinti létre, ha ki akar jönni, hadd jöjjön. Én is 37 betöltött leszek kedden, de nagyobb a babám 2 héttel és alig várom, hogy elinduljon. Ilyenkor már mindenük kifejlett, "csak" híznak. :)

Kitartás!

2010. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!