Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kicsit izgulok, ugye nem...

Egy kicsit izgulok, ugye nem csináltam ezzel rosszat?

Figyelt kérdés
Elég sokat hajolgattam,cipekedtem ma,de muszáj volt megcsinálni,és most eléggé megfájdult a derekam.Baj lenne?
2013. szept. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg nincsenek erős hasi görcseid, vérzésed addig nem. Ez nem terhesen is előfordul, ha az ember fizikai munkát végez.
2013. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak már annyi rosszat hallani.Ismerősöm is azért vetélt el 25 hetesen mert nehéz dolgokat cipelt egész nap :S
2013. szept. 10. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én annyit tennék hozzà hogy kerülj mindennemű cipekedést. Meg nem beszélve a hajolgatásról. Nekem a hajolgatás eszembe sem jut, már olyan szinten fáj a derekam hogy bele se merek gondolni mi lesz késöbb pedig még csak 18 hetes vagyok.
2013. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért cipekedsz terhesen?!!!! Semmi sem muszáj.


Lehet belőle baj, igen. Úgyhogy most azonnal tessék lefeküdni az oldaladra és pihenni.


Ja és vegyél be 1000mg magnéziumot.



Nem hiszem hogy most bajod lesz, de ha nem kíméled magad, akkor később igen.

2013. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!