Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan győzzem le a "magzatvíz...

Hogyan győzzem le a "magzatvíz szivárgás fóbiám"? 32 h km

Figyelt kérdés
Terhesség alatt hol kevesebb, hol több vizes-tejfölös fehéres folyásom van. Van mikor rendesen érzem, hogy folyik, akár fekve is. Megvizsgáltak, nincs gomba, baktérium, minden rendben. Bennem sajnos mindig az van, hogy mi van ha ez már a magzatvíz? Mondjuk folyással keveredve, mert ugye elég vizes. Akkor beindulna a szülés? Mert a pocakom nem keményedik, nincsenek görcsök. Sajnos nagy rajtam a stressz, költözés előtt állunk és még a munkahelyemen is most kezdem el betanítani a helyemre érkezőt, vele is jó lenne minimum egy hónapot foglalkoznom. Nagyon jó lenne, ha jó sokáig benn maradna a babó.
2013. szept. 11. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen mozog a babád, nincs görcs, nincs vérzés, akkor csak minden a legnagyobb rendben lehet odabent!

Ha kell írd le minden nap 100x, utána csak elhiszed :-)

Boldog babavárást!

34 hkm

2013. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


A hüvely ph-ja normál esetben savas. Ha lúgossá válik, az vagy fertőzés, vagy magzatvíz-szivárgás jele. A tesztcsíkból egy darab a fehérneműbe helyezve kimutatja, ha változik a ph és orvoshoz kell menni.

2013. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap tettem fel egy hasonló kérdést. Én csak 18 hetes vagyok, de folyamatos vizes folyásom van és amikor megszárad, pont úgy néz ki, mintha tejföl lenne. Pár napja volt tesztem és semmi bacim nincsen. Szerintem teljesen normális, legalábbis neten mindenhol beszámolnak ilyen folyásról :)
2013. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!