Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttnek milyen cumisüvege...

Újszülöttnek milyen cumisüveget vettél/veszel?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem esnétek SZOPTATNI szeretném, de engem megnyugtat a tudat ha lesz otthon egy cumisüveg, vagy ha valahova el kell mennem akkor apa lefejt tejet tudna adni neki.

32 hkm



2013. szept. 11. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk előre egyet, mert sose lehet tudni, azért nem nagy pénzkidobás, ha mégsem kell! Vagy továbbadod valakinek!

Végül mi használtuk, bár szoptattam is, de pótlás kellett sajna.

Mi Tommee Tippee cumisüveget vettünk, nekünk bevált!


[link]

2013. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Avent márkájút vettünk mindenből. Külföldről rendelve (amazonon) 10ezrekkel olcsóbb minden! Mellszívót, 5 db cumisüveget, játszócumit, fertőtlenítő gépet, orrszívót,textil pelenkákat, babafésűt, baba körömvágószettet...stb. mindent Angliából rendeltünk. Összesen került minden kb. 30-35ezer ft-ba, itthon mindez ebből a márkából 50-60 ezer Ft. lett volna, főleg ha boltban veszed (pl. Brendon).

Itt van pl. ilyet is rendeltünk: [link]


Gyors, megbízható kiszállítással amúgy pár napon belül itt is vannak a cuccok :)

2013. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Amúgy cumisüveg sok mindenre jó, pl. folyadékot is iszik a baba pár hónapos korától az anyatej mellé. Illetve fél éves kortól mehetnek a frissen facsart, turmixolt gyümölcsök, zöldségek, gyümölcslevek is. Szerintem cumisüveg mindenképp kell. Én is szoptatni szeretném amúgy. 39+4 hetes kismama
2013. szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én egyet vettem egyenlőre egy 125ml es aventeset , ha nem lesz tejem , tápszernek majd veszek
2013. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee. A lányunknál is nagyon bevált, most is azt vettünk a kistesónak.
2013. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Volt Aventünk, nem szerettük. Utána vettem MAM anti colicot és imádtuk.
2013. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is Aventet vettem, nekünk nagyon jól bevált, teljesen meg vagyunk vele elégedve. A mellszívóm is Avent, sőt a fiam kedvenc játszócumija is Avent (ezt az egyik cumisüveghez kaptuk ajándékba).
2013. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi Aventeset vettünk, de mivel a kórházban (fertőzés miatt a koraszülöttre került és nem tudtam szoptatni) Nuk-osból kapta, nem fogadta el! :) Gyorsan elszaladt a férjem Nuk-osért!
2013. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én előre nem vettem, szerencsére nem is kellett neki. Folyadékot, gyümilét kispohárból, vagy kanállal kapta, mivel koraszülött volt és nagyon féltem, nehogy cumizavaros legyen. Cumisüveget átugrottuk és ivópohara volt csak.
2013. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Tica0121 ***** válasza:
Mi is vettünk Aventest, de nem volt jó. Ami bevált,az a Tommee Tippee, mert hasfájós volt. Amióta ez van, azóta lénygesen kevesebbet fáj a pocija!
2013. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!