Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen görcsölés? Normális?

36 hetesen görcsölés? Normális?

Figyelt kérdés
Menstruációs görcsökhöz tudnám hasonlítani a hasam alján aztán feljebb ment a köldökömig a fájdalom. Azt hittem csak vécéznem kell sikerült is mostmár nem annyira erős de még mindig érzem a köldököm körül is. Ez normális ennyi idös terhesen? Ezek lennének a jóslók? Nem a derekamból indult és az most nem is fájt. 36 hkm
2013. szept. 12. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Na nekem pont 4 napja volt ugyan ilyen érzésem 30 hetesen. Péntek este kezdődött és szombaton délutánra már annyira aggódtam, hogy bementünk az ügyeletre, persze semmi sem volt, meg vizsgáltak ctg-t csináltak. Én azt mondom ha úgy érzed inkább menjetek be és akkor megnyugszol. Másnapra nekem is elmúlt. (előtte nap lencsét ettem, valószínű "csak" ennyi volt a baj) Nem ettél valami puffasztó ételt? A jósló fájások nem rendszeresek, egyre ritkábban jelentkeznek és egyre gyengébbek. Az igazi szülési fájások rendszeresen jelentkeznek kb. 15 perceként egyre sűrűbbek és egyre erősebbek lesznek. (ezt most tanultam az ügyeletes dokitól :D )
2013. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát sült húst ettem rizzsel amin volt hagyma is sajt is meg tejföl is. Szóval nem tudom.

De már hál istennek elmúlt. Valószínű csak a wc-re kellett mennem. :)

2013. szept. 12. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen nem olyan rég szerintem inkább a front miatt volt ez... Sajnos mi kismamák nagyon érzékenyek vagyunk a frontokra.

Jó baba várást! :)

37h kismama

2013. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezen a héten teljesen használhatatlan vagyok. Egész héten gyakran keményedik, feszül a hasam... biztos a frontok miatt. Nagyon megérzem sajnos:(

35 hkm

2013. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!