Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is, akinek nem...

Volt más is, akinek nem mondtak méhszáj értékeket a terhesgondozás során?

Figyelt kérdés
Sokan beszélnek itt méhszáj értékekről, de nekem sose mondta az orvos, pedig már kétszer megnézte a biztonság kedvéért. 23 hetes vagyok, lehet, hogy csak később "számoznak"? Leleten sem írták sehol.
2013. szept. 12. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom, mi az a méhszáj érték, nekem sem írták sehol, nem mondta az orvos - szerintem csak akkor van, ha valamiért kissé nyitott, de lehet hogy tévedek....

amúgy a méhszájról az jut eszembe, hogy nekem a 38. heti vizsgálatnál az orvos közölte, teljesen szorosan zárt a méhszájam (jah, a nyákdugó előző nap kezdett eltávozni), ezzel akár még 2 hétig is húzhatom simán, másnap meg 3 centis voltam már, mikor becsekkoltam a szülészeten :) :)

2013. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ananke ***** válasza:
Én a 33. hétbe vagyok,nekem kb a 16.héten mondta egyszer futólag,hogy zárt.Remélem a jövőhéten mond valamit,mert én is annyit olvastam itt,hogy kíváncsi vagyok.Meg gondolom ennyi idős terhesen csak meg kell néznie.
2013. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sose mondták mivel sosem vizsgáltak, csak a 40. héten, de akkor se mondott semmit a doki.
2013. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mondják minden vizsgálatnál. Amikor kis terhes voltam kb a 20. hétig, addig sztkba jártam, ott annyit mindtak zárt.


23-24 hetesen mentem a fogadott dokimhoz, onnantól kezdve mindig mondta és a kiskönyvembe is írta!


Még mindig teljesen zárt vagyok c3000 pedig jövőhét utánra vagyok kiírva

2013. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok és nekem is csak azt mondta a doki, hogy zárt
2013. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :). Nekem is csak annyit mondott, hogy zárt.
2013. szept. 12. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mondta, mert zárt voltam végig....amugy a kiskönyvbe benne kell lennie: CX:valamennyi
2013. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden vizsgálaton mondták sőt rendszeresen ellenőrizték is és beírták az értéket a kiskönyvembe :) Mondjuk én veszélyeztetett vagyok, gondolom azért ellenőrzik ilyen bőszen a dokik :)Ha nincs panaszod, nem hinném,hogy fontos lenne folyamatosan ellenőrizni, mert valószínűleg C3000-es tehát teljesen zárt méhszáj és 3 cm-es méhnyak :)
2013. szept. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megvizsgált rendesen a doki akkor szerintem zárt a méhszájad, 23 hetesen ez jó. Nekem sem mondott semmit erről a 36. hétig. Három napja azt mondta, hogy 2 ujjnyira vagyok tágult. Így ha jönnek majd a fájások nem kell megvárjam az ötperceseket, amint érzem hogy rendszeresek indulhatok is. Egyébként egy hete éreztem is hogy kitágultam.
2013. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!