Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit takar a genetikai ultrahang?

Mit takar a genetikai ultrahang?

Figyelt kérdés
jövőhéten kell mennem genetikaira és nem igazán tudom h ez mit takar. Az első babámat várom!
2013. szept. 13. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valamivel részletesebb ultrahang, pár perccel tovább tart, mint egyébként.
2013. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ez hüvelyi vagy hasi UH lesz?
2013. szept. 13. 09:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem szegeden a 12. hetes genetikai ultrahangon volt hüvelyi és hasi ultrahang is. A hüvelyi uh vizsgálat tette ki a nagyobb részét,de volt hasi uh is. A 18-20 hetes, második genetikai uh. már csak hasi volt.
2013. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a 12. még hüvelyi volt, de ránéztek hasival is a végén. Utána már csak hasi volt. Részletesen átnézte a doki a babát, mondta a testrészeinek méretét, megnézte az agyát, gerincét, szívét, stb. Nagyon megnyugtató volt.
2013. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) és ilyenkor már lehet látni h mocorog a pici? vagy van valamennyi esély h megtudjuk kisfiú lesz e vagy kislány?
2013. szept. 13. 09:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen! A 12. heti ultrahangon a mi babánk nagyon aktív volt. A párom meg is kérdezte, hogyan lehetséges az, hogy én nem érzem azt, hogy ennyire rugdalózik :) Ezen az ultrahangon még nem foglalkoznak a baba nemével, legalábbis nekem meg sem említették. Kicsi is az esély arra, hogy 100% pontossággal megállapítsák ekkor még. A 18. heti ultrahangon már általában megkérdezik, hogy érdekel-e esetleg a baba neme. Én nagyon élveztem amúgy a 12. heti ultrahangot! :)
2013. szept. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és az orvos mondott valamit h miért nem érzed h rugdalózik? vagy ez még természetes? azt mondják h az első baba nem is mozdul meg majd csak a 20. hét felé közelítve
2013. szept. 13. 09:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Mozog az a baba, csak nem érzed! :))) Látni láthatod majd a 12. hetin, hogy mennyire lubickol! :) Csak még picike, nem érzed meg, csak tényleg a 16-20. hét között, de ez nem jelenti, hogy ő mozdulatlan. Lesd meg ezt, kb. ilyen lesz! :)


https://www.youtube.com/watch?v=McFCHzZVlWU

2013. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.! még 1 kérdésem lenne! ultrahangos képet ad az orvos magától vagy kérni kell tőle? és ez ingyen van vagy pedig fizetni kell érte?
2013. szept. 13. 09:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok! Nem érezhettem még, mert még olyan parányi volt, hogy csak hüvelyi ultrahangon látták rendesen a babót. Rá három héttel kezdtem érezni a pici mozgását. Olyan fura remegéseket éreztem egészen lent bal oldalt és a 18. hét körül már rendes rúgásokat kaptam :) Nekem is első baba :)
2013. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!