Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen még normálisnak...

18 hetesen még normálisnak mondható, hogy úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni? És a vérszegénység árt a babának?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A vérszegénység azért okozhat gondot, mert a baba kevesebb oxigént kap, ha kevesebb a vörösvérsejt. A hasfájást nem tudom, sosem volt ilyen nálam. Bocsi.
2009. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menses szerű fájdalom sosem jó, mindenképpen beszélj az orvossal. a vérszegénység is ártalmas lehet, de egy fokig normális, mert a terhesség alatt megnő és hígul a vér mennyisége...ezért fontos a vitamin szedés, és a minél több természetes vas és folsav bevitel.
2009. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. nov. 4. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 18 hetesen kerültem kórházba ezzel a tünettel. Nem véreztem, csak fájdogált a hasam olyan menzis-görcsösen.

Az orvosom leszidott, hogy miért nem mentem hamarabb. Nem lett baj, de egy hetet bent voltam a kórházban, utána pedig még 3 hetet otthon és csak utána engedett el nagy nehezen dolgozni, de általában ilyenkor már nem is engednek vissza.

Tehát azt tanácsolom, hogy menj el a dokidhoz, ne szégyenlősködj mint én, hogy 'ez még biztos nem baj csak én parázom'! Az én papiromra 'fenyegető vetélés' került, és mindez csak egy pici görcsölgetés miatt.

Szedsz Magne B6-ot? Mert tőlem először ezt kérdezték. Szedtem és ennek ellenére volt bajom. Tehát ne parázz, de menj el dokihoz!

2009. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!