Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS? Pisilés közbeni enyhe,...

SOS? Pisilés közbeni enyhe, tényleg enyhe hasfeszülés?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja ezt? nem mindig érzem csak ritkán például hetente 1x.Rohanjak orvoshoz?
2013. szept. 14. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Terhes vagy? Nem lehet hogy felfáztál? Ha pisilés közben úgy érzed nem ilyennek kellene lenni akkor igen érdemes egy orvost felkeresni. Nem hiszem, hogy olyan problémád lenne ami nem tűrne halasztást, főleg, hogy azt mondod ez elég régóta jelen van. Egy vizsgálatot meg ér szerintem.
2013. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen terhes vagyok.És a terhességem elejétől észlelem ezt a panaszt,de most már lehet érdemes megmutatni orvosnak.Van aki tapasztalta már ezeket?
2013. szept. 14. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, az elejètől, nèha mèg fàj is a hasam pisilès közben. Nekem azt mondta a vèdőnő hogy előfordul, 21 hetes vagyok de nem szűnik :-)
2013. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasfeszülès az elejètöl bár nem pisilès közben. A lányomnál is feszült a pocim hiszen nyúlnak a szalagok. Ha a vizeleted rendben akkor nincs gond!
2013. szept. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a vizeletemben se a védőnő se a labor nem látott semmit sem.De vizeléskor is érzem ezt a hasfeszülést eléggé kellemetlen,illetve folyamatos telt hólyagot érzek!
2013. szept. 15. 03:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nekem olyan 12. hét között volt ilyen, hogy akkor is teli éreztem a hólyagom mikor előtte 5 perccel pisiltem, kb. 16. hétig tartott. Főleg ha álltam vagy mentem akkor éreztem, hogy huuu nagyon kellene pisilnem, de tudtam, hogy tök üres a hólyagom mert nem rég pisiltem. Aztán elöbb utóbb elmúlt az érzés , gondolom arrébb ment a baba vagy valami, mert akkor még ugye nem éreztem a mozgását. Aztán most 29 hetesen újra kezdődött a teli hólyag érzett, vagy is inkább a huuu nagyon nagyon kell pisilnem, de most legalább érzem, hogy a baba feküdt rá. :D Sokszor megyek úgy pisilni, hogy csak pár csepp jön pedig úgy éreztem nagyon kell. Has feszülésre nem igazán emlékszek, olyanra nem, hogy hólyag feszülésem lenne, persze a bőr feszült ahogy nőt a baba, de az nem vizeléssel volt kapcsolatos és valahogy arról tudtam, hogy az csak olyan növekedési feszülés. Ha csak a vizeléskor érzed akkor szerintem érdemes dokit megkérdezni, mert terhesen gyakoriak lehetnek a fertőzések,fel is fázhattál.
2013. szept. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen , a baba szereti a hólyagod ráül és ez nagyon rossz tud lenni, szerintem ez lehet, ha rendben van minden vizsgálat , nem kell orvoshoz rohanni
2013. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen úgy néz ki csak rajta csucsul
2013. szept. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!