Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha augusztus 29-én fogan egy...

Ha augusztus 29-én fogan egy baba (állítólag), akkor szeptember 15-én lehet a magzat 6 mm?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt az utolsó menstruációd első napja? A 6 mm az kb egy 6 hetes terhességnek felel meg, de a 6 hetet nem a fogantatástól, hanem az utolsó menstruációtól kell számolni. :)

Itt egy táblázat, ezen meg tudod nézni, hogy mikor kb mekkora a pici. Persze azért nem lehet rá szó szerint támaszkodni, hiszen nem nőnek ugyanúgy a babák, szóval valamennyi eltérés belefér.

[link]

2013. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az enyém, egy ismerősöm akarják sztem átvágni, és én is erre hivatkoztam, h sztem 6 hetes körül lehet, de nem vagyok tapasztalt ilyen téren...
2013. szept. 16. 11:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Aug 15 volt az utolsó mensese.
2013. szept. 16. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha aug 15 volt a menzesz, akkor inkább 4+ pár napos terhességnek felel meg, ahol nem hiszem, hogy már 6 mm az embrió.

De kit tudja konkrétan mikor volt peteérése? Ha az az egy együttlét volt a ciklusban, ami aug 29 körül volt, akkor kizártnak tartom, hogy abból az együttlétből fogant volna. Ha volt korábban is együttlét, akkor meg bármi lehet.

2013. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy 4hetes terhességnél nem lehet 6mm-es magzat..nekem 6+0hetesen is csak 2mm volt! Az a baba sokkal hamarább fogant és nem 29.én :)


17 hkm

2013. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, akkor egyszer voltak együtt, én is ezért gyanakodtam, meg a méret alapján én is 6-7 hetesnek tippeltem. Ezek szerint nem az én gondolkodásomban van a hiba :D Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. szept. 16. 13:19
 7/8 anonim válasza:
Nem lehet,hogy a petezsákot írták/mondták neki 6 mm-esnek?Az reális lenne...
2013. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem,tuti h az embriót.
2013. szept. 16. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!