Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb egy hete nem vigyáztunk a...

Szilvia1414 kérdése:

Kb egy hete nem vigyáztunk a párommal és párnapja furán érzem magam. Vannak enyhe görcseim (szeptember 7én mult el a vérzésem) sürün olyan ökrödésses émejgéssem van?

Figyelt kérdés
ha hajulok megfájdul a hasam és elég nyügös is vagyok.ez terheség jelei?
2013. szept. 16. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még ha meg is fogan, be nem ágyazódott, tehát nincs kapcsolatban a testeddel, ergo terhes tüneteid sem lehetnek. Együttlét után 14 nap a legkorábbi időpont általában amikor már jelentkeznek a tünetek, semmiképpen sem 7 nap. Ha terhes vagy 10 nap múlva kimutatja a teszt.
2013. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ökrödésses"???akárhogy olvasom rá nem jövöj mi az!

1 hét elteltével ezek nem terhes tünetek.

csinàlj egy tesztet 1 hét mulva, na majd az mutat vmit.

az alapján amit írsz a menzesz után olyan 3 napra voltatok együtt, így kisebb az esély a babára ( márha nem koràbban volt a peteérésed)

2013. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet még terhességi tüneted, csak bebeszélde magadnak.

De áruld el már nekem mi az az ökrödésses émelygés.

2013. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én éreztem fájdalmat beágyazódáskor, a többit egyelőre csak képzeled. Vagy összeszedtél valami vírust.
2013. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is éreztem fájdalmat a hasam alján pont mint az utolsó hozzászóló, de akkor már bőven 2 hét után voltam
2013. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!