Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan kismama...

Van köztetek olyan kismama akinek a nemvárt napja ELŐTT pár nappal menstruáció szerű görcse volt?

Figyelt kérdés
Mondjátok,hogy van ilyen!! Nekem már tegnap óta menstruáció szerű görcsöm van,tudom,hogy lehet,hogy megjön,de nem szokott ilyen lenni és néha bele szúr ..nem is tudom hová,szinte a szeméremdombomnál érzem.Nem szoktam nemvárt előtt napokkal görcsölni!!!

2013. máj. 27. 17:34
1 2
 1/15 Tunde1983 ***** válasza:
nekem nem vart elott is es utana is meg 10 napig mindjart megjon erzesem volt, de megcsinaltam egy tesztet, s pozi lett :) 23hkm.
2013. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Azt hittem nem sikerült a baba aztán csak nem jelentkezett a menses. Pozitív lett a teszt szedtem magnéziumot és enyhült a "mindjárt megjön" érzés. Azóta 2 éves a gyerkőc! :D Van remény!
2013. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet és kész...én azt gondoltam hogy megfog jönni, a hasam is fájdogált, aztán egy hirtelen ötlettöl vezérelve vettem egy tesztet, és puff...pozitív lett. De biztosat csak akkor tudsz ha elmész és veszel egy tesztet.
2013. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig pedig 7 hetes vagyok..
2013. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt , görcsölgettem, fájt a mellem, mintha megakarna jönni. azóta se jött meg:-)23hkm
2013. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jaj,köszönöm szépen,adtatok egy kis reményt most :) Olyan boldog lennék,ha tényleg kisbaba lenne!

Egy ami aggaszt,az,hogy nem fáj a mellem sajnos!

2013. máj. 27. 18:59
 7/15 A kérdező kommentje:
Vettem egy Gabriel és egy Predictor Early tesztet. Holnap a Peredictort ellövöm ,bár tudom,hogy nem jó minőség,de 12,5-ös érzékenységű,csak kimutatja,ha baba van!Még ma is görcsölök,de semmi,remélem nem is lesz !
2013. máj. 28. 15:04
 8/15 anonim ***** válasza:
na kérdező???????
2013. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem is tudom ...Reggel kómásan villanynál csináltam a predictort. Nem láttam semmit a teszt csík helyén,a kontroll viszont elcsúszott,magyarul nem az ablakocska közepén,hanem a szélén volt.szétszedtem,akkor sem láttamsemmit. Ma hazajöttem a melóból és lám-lám,egy vékony rózsaszín csíkocska van ott,az is elcsúszva,nagyon halvány és nagyon vékony. Fel kell töltenem a gépet és le is tudom majd fényképezni akkor megmutatom. Szerinted? Lehet ez még pozitív? 12,5ös érzékenységű
2013. máj. 29. 16:27
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem igen. majd mutass képet akkor:-) meg még amúgy is mikor kéne pontosan megjönni?
2013. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!