Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ízületi fájdalomra van valami...

Ízületi fájdalomra van valami "gyógymód"? 24 éves vagyok -35 hetes terhes-, de a saját nagymamám fittebbül mozog!

Figyelt kérdés
Kb. a 20-22. héttől fájnak az ízületeim. Először csak a medencémben(szeméremcsontnál, derék), majd az ujjaimban, most pedig már a térdeimben is érzem. Eddig csak hosszas ülés vagy fekvés után volt rossz az első pár mozdulat, de jelen esetben már állandóan fájnak, alig bírok mozogni, néha már sírni tudnék. Gyógytornász azt mondta, a relaxintól, védőnő, orvos is azt mondja, ez ezzel jár. Nincs mégis valami, ami enyhíthetné?
2013. szept. 17. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
pár hét és már reméljük nem fog fájni. nekem a térdeim fájtak, amikor leguggoltam és amikor felálltam. szülés után még pár hétig fájt. szóval kitartás.
2013. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szülés után, vagy ha sokat pihensz semmid nem fog fájni tornázáskor sem.
2013. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor túl kell élni ezt a pár hetet :) Hát jó, ez legyen a legnagyobb problémám mondjuk, csak kellemetlen, mert lassan tényleg nem tudok semmit csinálni csak "pihenni".

Köszi :)

2013. szept. 17. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kész vagyok!!! A derekam, a lábaim....
2013. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez,ha megnyugtat..34 és fél hetesen

20. héttől vizesedek,csont,láb,derék,ágyékfájdalom..

Alig bírok menni.Egy napi menésem van kevés séta+buszozás(nagyobbért megyek oviba),és nagyon elfáradok.

Néha vannak jobb napok,de már inkább rossz.

Nem tudom mikor szűnik meg szülés után,mert elsőnél ilyen nem volt.Vizesedés volt ott is,szerintem az még rátesz egy lapáttal,mert lábaim,mint a beton.Nekem babám is nagyobb két héttel.Kitartást nekünk!

2013. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tica0121 ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet! :) 8 hete szültem, most kezd jobb lenni a térdem és a derekam! Kitartás!!
2013. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hajjaj, akkor kitartást nektek is! Nagyon remélem, hogy a szülés után elmúlik! :) Addig meg marad a 'nagyiskodás'...
2013. szept. 18. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!