Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájás, görcsök normálisak...

Hasfájás, görcsök normálisak 23 hetesen? Elég ijesztő néha.

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán görcsöl a hasam,de akkor elég kellemetlen.Az egész hasam fáj.Most jöttem le nem rég a lépcsőn és meg kellett gondolnom hogyan lépjek hogy ne fájjon annyira. Szokott lenni mással is ilyen?
2013. szept. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult,emelték a magnézium-adagomat. Neked is javaslom ezt.
2013. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt a magnézium dolgot közösen az orvosommal baltáztuk el...ugyanis azt mondta nekem mikor megállapította a terhességet hogy szedjek terhes vitamint és HA görcsölgetne a hasam akkor magnéziumot.De a 23 hét alatt talán most másodszorra volt görcsös fájdalmam,feleslegesnek éreztem venni.De lehet hogy veszek,ilyen alkalmakkor legyen itthon.
2013. szept. 17. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vegyél, semmi bajt nem csinálsz vele, viszont sokat segít görcsöléskor. MagneB6-ban viszonylag kevés a hatóanyag, de a Magnerot és a Magnézium citrát 500 mg-osak, max napi 3X2 szedhető belőlük. A terhesvitamin erre nem az igazi, bár nem kis adag Mg-t tartalmaz, de a többi Mg készítmény felszívódása jobb. Legalábbis az én dokim szerint.
2013. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De csak a görcsök miatt fontos a magnézium amúgy?
2013. szept. 17. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is javaslom a magnéziumot, nekem viszonylag enyhébb görcseim szoktak lenni és bizony nekem rendszeres magnézium segített csak. 3x1 Magnerot. És görcseim olyan 1-2 hetente egy alkalommal voltak. Az én orvosom azt mondta a görcsök egyáltalán nem normálisak erős görcsök pedig már nagyon nem normálisak. Lehet úgy érzed nincs szükséged a magnéziumra, de jobb a bajt megelőzni mert ha beindul váratlanul a szülés akkor mit csinálsz?! Mindenképpen vegyél magnéziumot ,én a magnerot ajánlom, drága, de félórán felül elmulasztja a görcsöket.
2013. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első és második válaszoló vagyok. Én is Magnerotot javaslom. Amúgy nem csak a görcsök miatt kell, hanem a baba idegrendszerének kialakulásához is pl., de tényleg összehasonlíthatatlanul kevesebb (gyakrolatilag semennyi) görcsölést, szurkálás, feszülést érezni, mióta én is Magnerotot szedek.
2013. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Húúú, a magnézium ilyenkor nagyon fontos! Nem is értem a dokidat! Na mindegy...

Ha görcsölgetsz, akkor pihenj le egy kicsit. Nem baj, ha vannak ilyen tünetek, a lényeg, hogy ne legyenek erősödő görcsök és vérzés.

2013. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!