Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor mozdult meg a...

Kinek mikor mozdult meg a babája? És milyen érzés volt? Én morgt 16hetes vagyok elvileg mar kéne mozognia, de talán tegnap éreztem valamit csak nem tudom, hogy az volt-e az. Milyen gyakran mozdul meg ilyen idősen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont betöltöttem a 18 hetet mikor először éreztem, konkrétan akkor már rugdosott, nem éreztem előtte semmi olyat, amit írnak anyukák, hogy pillangó meg buborékok meg kaparászás. 16. héten főként még csak "mintha lenne valami" érzések vannak, ne aggódj, ha 18-22 hét között kezded érezni először az az átlagos.
2013. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Első babánkat várom nekem 14 hetesen kezdett el mozogni úgy hogy én érezzem de csak akkor éreztem amikor nagyon oda figyeltem 15 hetesen már erősebb volt :) Párom 17-18 hetesen kezdte érezni bár neki is nagyon oda kellett figyelni hogy érezze! Olyan apró rezgés szerűt éreztem nagyon jó volt 20-22 hetes koráig keveset éreztem hogy mozog aztán már ő keltett éjszakánként hogy nem jó neki az a póz amiben én el helyezkedtem vagy csak nagyon aktív volt de nagyon jó most már szinte egész nap mozog nagyon élvezem meg nyugtató :)

Boldog babavárást :)

31+4 hkm

2013. szept. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13+5 hetesen. Ilyenkor még kimaradhatnak napok. A vége felé pedig már pár óránként biztos, hogy jelez :)
2013. szept. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, első babámat várom a 16. Héten érzetem először. Mintha buborékokat éreztem volna. Utána 4 hétig semmit se éreztem, utána naponta és akkor voltam biztos, hogy 16 hetesen Őt éreztem.
2013. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en 14hetesen erezt de csak akkor mikor fekudtem .
2013. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12. héten. Épp ültem a munkahelyemen, molyoltam valamit a gépen, és akkor elkezdett mocorogni. Ill, akkor éreztem először. Tuti, hogy ő volt, a 12. heti UH vizsgálatokon is éreztem (kétszer voltam azon a héten UH-n), és pont látszott mindig, mikor bukfencezett. Akkor még nem éreztem minden nap, de szerintem 2 naponta biztos. A babus amúgy folyamatosan mocorog, csak ezt nem biztos, hogy érezni is lehet. Hanyatt fekve jobban érzed. Nekem alul, a bugyim vonala alatt volt érezhető pici kaparászós mozgás.
2013. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fcsenike ***** válasza:
Én 19. héten éreztem először és első baba. Olyan volt, mint ha egy buborék kipukkant volna.
2013. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!