Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az? A mellem allatt...

Mi lehet az? A mellem allatt egy arasznyira van egy pont ami folyamatosan szurkál, ég, viszket, feszül. Szóval nagyon rossz érzés. Nincs semmi nyoma.

Figyelt kérdés

A hasamon a bőr egy ujjbegynyi pontban egyfolytában fáj,húzódik.Olyan szinten mintha szét akaran szakadni.Kb.2hete van ez a dolog,nagyon zavaró.

Eleinte viszketett,de most kifejezetten fáj,feszít.

Másnak is van ilyen?Gondolom nem a bőröm repedezik,mert az látszana,de ennek semmi nyoma.33hkm



2013. szept. 13. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos hajlamosak vagyunk mi kismamák a gombásodásra :(

Nekem is volt ilyen, naponta 2szer 3szor mosd meg szappannal (rendes szappannal) és betadinozd le, fertőtleníteni kell addig amíg el nem múlik.


Bőrhúzódásra meg én kenegettem zsíros krémmel a bőrömet és elmúlt. Kenegesd testápolóval, ne hagyjad hogy szétrepedjen a bőröd, mert az csúnya lesz! Kenegesd a bőröd, a pocakod és megúszhatod a stírákat.

jó babavárást! :)

2013. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!